Aile Planlaması kararsız kaldım....

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

yeni anne derya

Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2015
7
3
38
1.5 ay önce doğum yaptım spiral taktırmaktan korkuyorum zaten akıntı sorunum var...3 aylık iğnemi yaptırsam yoksa cerazette diye bir ilaç varmış ark. Kullanıyor çok memnun dr vermiş ondanmı alsam bilemedim dra gitmem en doğrusu belki ama gitmeyede korkuyom alttan muayene edecek diye oğlumda emiyor ne yapabilirim fikir verebilir misiniz püff

hala emziriosan aklindan gecirdiin tum secenekleri konusmak adina doktora gitmende fayda var canim belki o hap icmeni onermicek ya da igne onercek falan en iyisi doktora gitmek bi kez gidip dayancan dogum yapmissin alttan muayeneden mi korkcan oyle dusun :)

Mrb cnm bnmde 1 yaşında oğlum var Dr lar emzrirken hapı önermiyor bnd 3 aylık iğnelersen yaptırdım 2 kere hemşirenin tavsiyesiyle ama pek memnun kalmadım bnm adetimi kesti 6 ay hiç adet olmadım gerginlik falan yaptı bıraktım muayene sonra Dr spirali onerdi bnd korktugumdan taktiramadim bgn Qilarista denen hapa başladım söylenenlere göre en iyisiymis bakalım...

aslında öyle ama doğum sancısını çektim yat bakalım açılma varmı diye kaç kez muayene ettiler ve sonunda sezeryana gittim insan korkuyor artık

aslında öyle ama doğum sancısını çektim yat bakalım açılma varmı diye kaç kez muayene ettiler ve sonunda sezeryana gittim insan korkuyor artık
ay amaniiin bende en cok ondan korkuorm haklisin ama bi kez daha kendini sIkcan ondan sonra zaten devam edersin ayni sekilde ya da aile hekimine de danisabilirsin. o da bi yonlendirme yapabilir sana

Silem92 valla bilemedim çok korkuyorum tekrar hamile kalmaktan drada randevu alamadım zaten onada sinir oldum.... Ay çokmu gerginim ne bu ara herşeye sinir oluyorum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…