Kararsız kaldım :(:(:(

Sirine_4553

Guru
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2007
1.703
504
çok moralim bozuk ya.....okuldan kalan zamanlarda Bir tanıtım şirkeri aracılıgıyla Evkur da Ülker de felan çalışmıştım.Pazartesi günü toplantıya çağrıldım.Daha gitmeden pazartesi günü sınavım olduğunu sabahtan gelip öğlen döneceğimi belirttim saat 10da burda ol dediler .neyse gayet iyi karşılandım vs.meğer saat toplantı 11 deymiş herkes gelsin diye saat 10 da denilmiş.benimde sınava yetişebilmem için 12 de çıkmam gerektiğini belirttim.ok bunda da sorun olmadı.Daha önce çalıştırdıkları dönemde mağazanın problem çıkardığını bana verdikleri çalışma süresinden fazla çalıştırdıklarını belirttim malum toplantı sorunlar paylaşılacak tamam ilgilenelim dediler.eğer mümkünse çalışacağım noktanın değiştirilmesini talep için çalışan bayanlardan birinin yanına gittim bir baktım zaten listede farklı bir noktada çalışıyor görünüyorum.ve bi bayanın çalışmasının mümkün olmadığı bir yer çalışanların hepsi erkek ve geçen yıllarda çalışan bayanların problem yaşadığı bir nokta bende belirttim beni aradığınızda eski çalıştığım mağazaya göndereceğinizi söylediniz ..hadi ona da razıyım fazlada çalışırım ok problem değil ama ben bu bahsettiğiniz yerde çalışamam dedim.diğer bayan ben sana telefonda söledim nerede çalışacağını sen kabul ettin diye ttudurdu hanfendi dedim bakın siz ban eski çalışacağım magazada görevli olacagımı belırttınız dedim ...ve bayan tamam sen yanlıs anlamıs ol ve konu kapansın dedı arkasını donuverdı cıldırdım resmen..toplantı oldu ızın ıstedım asıl sırketın patronundan gayet ılımlı sıcak kanlılıkla benım erkenn cıkmama ızın verdı...tekrar bayanın yanına gıttım bakın dedım ben eskı yerımde de calısmaya razıyım zaten benı uzun sure calıstırmaya alıstıkları ıcın benı ısterler benı sessız gorduler dedım...ok dedııı....cıktım oğleden sonra aradım bır degısme oldumu dıye telefona bakan yok.....bugun tekrar sabah aradım 2 kez ardından oğlen ıkı kez aradım en son mesaj attım ...yıne cevab yok...e kardesım madem çalışanınla ılgılenmeyeceksın neden taaa benı kaldırıp cehennemın dıbındekı toplantıya cagırıp bır suru yol parası verdırıp sınav calısmama manı oluyorsun......yanı su saatden sonra napıcam bılmıyorum arasam mıı yarın yenıden ...haftaya carsamba ıs bası aramazlarsa zatenn demekkı bana uyuz oldular vazgectıler bılmıyorum tavırları hıc hosuma gıtmedı aksıne patron cok ıyı de calısan bayanlara sınır oldum telefonu acmayan bayanlar zaten

Son düzenleme:
bu tür durumlarda elinden birşey gelmiyorsa bir üst kişiye durumu taşınmak gerekir bence..
kadının maili varsa mail at canım hatta cc'ye de amirini ya da patronu koy,bak nasıl saniyesinde sana dönüyor...veya direkt patrona anlat derdini...

bencede patronla konuş. sonuçta o kadar yolu alıp toplantıya gitmişsin karşındaki kişinin yanlış anlaması sonucu mağdur duruma düşme. hem işe çağırabilirler seni hakkını ne kadar savunursan o kadar iyi olur. yoksa çok ezilirsin. sessiz kalma bence...

malesef patronun telefon numaası yokk iş yerinin numarası var bende ve malesef telefona cıkacak kısıler bu bahsettıgım bayanlar......sorun burda işte sureklı arayıpp kucuk duruma da dusmek ıstemıyorum

ama yaptıklarını da yedıremıyorum ....benı o kadar al surukle toplantıya getır sonra tenezzul edıp aramaaaa .....

ben olsam şimdiye bırakmışdım o işi.
çocuk oyuncağı mı bu canım

ama yaptıklarını da yedıremıyorum ....benı o kadar al surukle toplantıya getır sonra tenezzul edıp aramaaaa .....

bence oradaki bayanlar sana gıcık olmuşlar yalnış anlama mevzuda sen tamamen haklısın.Ben olsam kesinlikle direk patrona gider durumdan haberdar olmasını sağlardım
hıı belki benim lehime bişey gelişmez ama hiç olmazsa oradaki bayanlar patron olmadıklarını anlarlar.

kesınlıkle daha once calısmısım emek vermısım gayet guzelll ısımı yaptım sorun problem cıkmadan ayrıca toplantıya tek ben ozenerek gıtmıstım abartmıyorum mıllet sacı tepeden toplu esofmanla uykudan kalktıgı gıbı gelmıs takım elbısemı gıydım ,makyajım sacım herseyım hazır gayet kıbar ve tatlı dılle oradaydım....benım gosterdıgım ozenı gostermelerını beklerdım.....evet calıstıgım noktadan memnun olmaya-bılırım ama bunla ılgılenmek zorundalar bu bır kaprıs degıll kiii......ve telefona cevba vermemek gerıye donmemek ısten gectım sadece sınır oldummm yaptıkları tavraa.......

kesınlıkle orada calısan sekreterler bunlar bızlerın calısacagı magazaları belırleyen kısıler....ve sırket calısanlarından tek ben varım lısans oğrenımını tamamlamaya calısan..bu benım onlardan ustun oldugumu tabıkı gostermez ama ben gereken ıtınayı ısıme tavırlarıma gosterıyorsam ıste burada aramızda bır fark var......malesef patronun telefon numarası yok sekreter arkadaşlar yonlendırıyorlar....yarın tekrar aramayı dusunuyorum yıne cevab alamazsam şöle kalaylı bır mesaj cekmek ıstıyorum ve ıstanbul subesıne bır sıkayet maılı gondermek

adamın mail adresi yok mu? ya da neten fln bi yerden bulamaz mısın?
hiç birşeyi yoksa bile git konuş adamla..

valla kızlar hıncımı alamadım acıkcası ısten vs den gectım zaten ben okuldan arta kalan zamanlarda calısıyodum benım ıcın zaten sureklılıgı yoktu ama böle sevıyesızlıge katlanamadım...ıstanbuldakii bölge müğdürlüğüne mail atmayı dusunuyorum....sonra donup emınım benı arayacaklar ben guzellllllll bır cevab verıcem ıns

kızlar bugunde aradım ıs yerını malesef ben ıkı dakıka once arıyorum telefon mesgul ıkı dakka sonra aradıgımda telefona cevab veren yok bole terbıyesızlık gormedım ben telefona cıkıpgereklı bır acıklama yapacak kadar cesaretlerı yok ..çok kızgınım asırı derecede

şirine iyi polis kötü polis olayını düşündün mü? hiçbir üst düzey, orta düzey çalışan patronun istemediği yönde hareket etmez. sana karşı anlayışlı, hak verir gibi davranabilir ama arkandan bunu def edin diyebilir bir patron. pis işlerini çalışanlarına yaptırmak adettendir. fazla sorun çıkarırsan, çok çalıştırıyorsunuz dersen ya vah vah haklısın yanıtını alırsın üzülüyormuş gibi davranır patron, ama nedense diğer çalışanlar "işlerini yokuşa sürerler". emin ol patronun haberi vardır çoğu zaman. bu tip turşunu çıkarana kadar çalıştırmaya meraklı yerlerde ya gerçekten çok çalışacaksın ya da çok çalışıyormuş gibi görünüp normal çalışacaksın. asla tam performans göstermeden işi yavaş yapacaksın. sesini de çok yükseltmeyeceksin, gerçeklerin yüzlerine vurulması sadece seni işinden eder, birşeyi düzeltmez. gelen işleri haklısınız efenim tabii efenim tarzında kabul edip yavaş yavaş halledeceksin, bitmezse de bitmez ertesi güne kalır, sen "elinden geleni" yaptın ya, bitmiyorsa senin suçun değilyerimseniben

bi ara yaptım bende böyle işler...
çok sıkınıtılı ve sorunlu oluyo cnm...
fazla ilgilenmezler..çok umurlarında değildir..v.s işte..
haklısın ama sinir olmakta...seninle ilgilenmek zorunda ama sorumluluk duygusu
yok demekki kadında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…