Kararı siz veriin?Hangisi?

Kızımın adı

• Melek Doğa

OY: 15 36,6%
  • Duru Doğa

OY: 26 63,4%

• Ankete Katılan
    41
  • Anket Kapalı .

Meltoo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2008
1.065
6
39
Kızlar bebeğimiz gelmek üzere ama hala net bi karar verememişken dün anneannemiz kızıma künye yaptırmış ve doğa yazdırmış...Başına ne yazsaak...
Melek Doğa
Duru Doğa
:CüvCüv:Siz hangisini isterseniz o olacak...

Merhaba,ben olsam doğayı sade düşünürdüm yada duruyu.İki isimde hoşuma gidiyor ama tek olarak.Çift isim istiyorsun sanırım o yüzden oyumu duru doğadan yana kullanıyorum.Allah sağlıkla bebeğine kavuştursun.

Evet ben de aslında tek istiyorum.Soyadıda D li çok uygun oluyor ama ne bilim 2 isim cazip geliyor. Alternatif gbi heralde. Çok saol canım ilgine. Ama dediğin gbi olacak sanırım:)

duru doğa yı onayladım canım ama ben olsam duru yu sade düşünürdüm, erkek bebek bekliyorum kızım olsaydı duru dan başka isim düşünmezdim

Canım iki isim de güzel ama ben hem adaşım olsun hemde her yaşına uysun diye melek doğayı işaretledim:)

canım ben duru doğadan yana kullandım oyumu ama tek doğa daha güsel duru doğa melek 3 de çok hoş ama bence hepsi tek başına güsel o yüsden doğayı tek kullan büyüsünü bozma derimm...

ben melek doğayı seçtim...kardeşimin adı da melek...o yüzden bu bana daha sıcak geldi...senin elinde en azından bir isim var ben daha oğluma hangi ismi koyacağıma karar veremedim ... inşallah melek gibi bi kızın olur :):)

tşk. ederim kısslaar. Hayırlısı bakalım tek sağlıkla doğsunda doğa duru melek bişi koycaz bakalım

bencede doga tek basına daha gusel
ama ıllakı 2 ısım koyacaksan melek doğa daha gusel
duru ısmıde cok hos ama duru doga bıde soyadımda d... dıyorsun
garıp olur.senın ıcıne artık hangısı sınıyorsa:CüvCüv:

eger gercekten iki isim düsünüyorsan duru doga daha hosuma gitti ama ben olsa doga'yi tek düsünürdüm...
allahim saglicakla kucagina almayi nasip etsin canim...

bende melek doğa dedim canım..rabbim adıyla sağlıklı sıhhatli yaşatsın..amiiinn..

melek , duru ,doğa cok güzel isimler tek kullanılsa daha iyi gibi,bende oyumu melek doğadan yana kullandım bende oğluşuma isim bulamadım hala 27 haftalık oldu sürekli değişiyo fikirlerimiz hayırlısı olsun cnm sağsağlim kucağmıza alsaydık

bence melek de duru da hoş degil.kızınız okula başladıgında sınıfında en az 3 5 tane daha duru su ceylin ecrin olcak herkesle ayn u ismi taşıcak bence degişik bir isim verin.
almila doga
gökçe doga
aylin doga
sahra doga
nansu doga
zümra doga
begüm doga
nursu doga

tek başına Duru veya Doğa daha iyi.çocukların okul dönemlerinde öğretmenlerin halini düşünemiyorum herkes çift isimli.Sabah yoklamasıyla gün biticek ne dersiniz.

aklını karıştırmak gibi olmasın canım ama duru doğa birbirini boğmuyormu sence
ya duruyu tek kullan ya da doğa yı bence duru hepsinden daha güzel bende çift isim severim ama duru doğa boğmuş melek doğa da çok ılımlı gelmedi bana

Canım Duru saf temiz demek olduğuna göre temiz doğa oluyor daha güzel bence.Bende Duru Doğa yı oyladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…