Karalama defteri..

Havalara bak yaaaa yazlıklarımı özledim

balkonda çay içmeyi özledim

piknik yapmayı denizde yüzmeyiiiiii offfff

çok işim var önce mülakat sonra diş operasyonu sonra sandık görevi sonra saç rengi sonra ağda sonra tatil tamam tamam az kaldı bitcek hepsi

Son düzenleme:
Çok mahvettim herşeyi hayatını yaşaman için seni azad ettim

Son düzenleme:
Duydum ki giybetimi yapmissin.benim gibi bir acizden korkmus Allahtan korkmamissin.

Şimdi ben seniiii 2 hafta sonra mı görebileceğiimmmm Ama özleriiiimmmmmmmmmm kkkkiiiiiiiii kociiiişşşşşşş

Havalarda İyice Isındı..
Buzdolabının İçine Giresim Geliyor..

zaman çok çabuk geçiyor.. bir bakmışsın çok sevdiğin aşık oldugun insanı bırakıp başkasına aşık olmuşsun bir bakmışsın onun için ölürüm dediğin insanı şimdi aklına bile gelmiyor gerçekten çok hızlı geçiyor.. neyse bugünden bahsedelim evi toplıyım yarında keman kursundan paramı almam lazım off yarın saçımı dalgalı yapsammıki ya

sevgili almanca ögretmenimin bana o notu vermesi cok agrima gitti. emege saydi diyede birsey var. gidip iki günlük ise o kadar cok deger verip benim o bir haftalik mükemmel ötesi sunumuma herkesin sasiracagi bir not vermesi beni cok üzdü. bundan sonra o adama saygidan baska bir deger vermem. eden bulur elbet.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…