Karalama defteri..

Zamanı 8 ay kadar geriye alabilsem hiçbir şey bu şekilde olmazdı...
Çok pişmanım.
Çok özledim.
Allahım ne olur her şeyi telafi edebilmem için 1 fırsat...

Son düzenleme:
Duma dum duma duma dum senmişsin yerim yurdum :)

Dur dur dur dur dur bakma öyle çık damarımdan :))

Deme öyle onu söyleme kork cevabımdann

Her şeyi tek tek anlat istiyorumb u aşk diil de nediirr ?

pazartesi mn hemde 5 saat
ya günlük inan o koşmasa ben bitirmiştim gerçekten bak umursamıyodum bile ama inan beni çok seviyor ya nasıl kıskanıyo beni anlatamam

insan yapacak bisey bulamayınca bir falda canını sıkabılıyor calmayan telefonda. aslında motonluk kısıde hatalı davranıslar yapmasına sebeb oluyor.. her seferınde kendime aynı telkini yapmaktan bıksamda sonunda bu telkine geleceğimi bildiğimden bekliyorum. bak işte bu da bır monotonluk.. artık yasam bıcımım olmus ne yazık ki

İstiyorum ki bu ağrı geçsinn..
O aldığım şekerlerden yemek istiyorum.
Ağzımdaki dikişler ya atarsa
Daha iki gğn katı yok off off !

kaymakamlıktaydım ilaçlar yüzünden bugün eve geldim annem kahvaltı hazırlamış çok güzeldi şimdi evi temizliyim sonrada ders çalışıyım günler çabuk geçiyor hemde çok çabuk dün kotondan bir bluz aldım harika yaaa merveye keşke numaramı vermeseydim gereksiz bir insan

Sigaraa bırakılır,biraa bırakılır ama sen varya seenn gülümm bırakılmazsınn aaaaahhhhhh !!!!!

ya neler oldu bilsen merveyle biraz tartıştm kapandı o devir mne devride kapanmıştı ama bugün sayesinde geri basladı neyse zamana bırakym bari
ftma mne anlıcagın:26:

Sen bana dönüceksin pişman olacaksın
yeter ya senin için bu kadar ağladığım
Vİcdan azabından geceleri uyuyama inşaAllah

ay ne biliyim sanki bişi hissetmyrm mne ye ya neyse dursun
bugun mnydi blysn

ncp amca gelcek bugün misafirliğe bize şu evi bi süpüriyim tekrardan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…