Karakartal!

_ConversE_

Nam-ı diğer extreme:))
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2008
3.476
18
37

bütün takımların berabere kaldığı bi haftada Beşiktaşım bu haftaki maçını yenerek çok büyük bir sevinç yaşattı bizee:hooray: :dance: :dance:
sıra önümüzdeki haftada olucak maçta Fener maçındaak tebrik ediyorum seni kartalım canı gönülden..
hadi beşiktaşım bu sene yüzümüz seninle gülsün şampiyonluğa doğru:hooray: :teytey:

Yensen de yenilsen de kalbimiz seninle Beşiktaş!!! Gönüllerimizin şampiyonusun sen!

Bütün Beşiktaşlılar'ı sevgiyle ve gururla selamlıyorum. :lepi: :teytey:

yha bukadarmı beşiktaşlı var koskoca kk da,kıslar nerdesiniz duyun sesimi:lepi:

fener kadıköyde hiç bukadar ezilmişlik yaşamayacak,
yarın feneri kadıköyde mikroskopla arayın küçüldükçe küçülcek çünkü:roflol:
kadıköy bize yakın sayılır sesler gelir sanırım:hooray:

maç başlamış bie kıslar:Saruboceq:
hade beşiktaşım hadi bu gün senin günün:hooray:
kıslar hadi heçmi beşiktaşlı yok tek koydunuz beni burda:çok üzgünüm:

Bünyamin!!! çarşı olarak sana hakkımızı helal etmiyoruzz!!!kötükedihüso
Bünyamin diyorum çünkü hakem diye birini göremedik sahada gören varmı acaba konuşun bakalım fenerliler vicdanınız ne diyo sizide net tanıyalım!!!

heeeheeey hehheeyyyyy KADIKÖYDEN CENAZE KALKTII BEŞİKTAŞIN RUHUNA EL FATİHA

hahhaaaaaaaaaamirmirmirmir
Kadıköyden çarşı geldi geçtii,cenaze hala fenerin üstündeee,
bünyamin cenazeyi engelledi sağolsunkötükedihüso
10 kişiyle bile bizdeb korktunuz,defansa çekildinizlülülülülülü
biz 10 kişi anlı şanlııı geldik geçtik:teytey:
size hakemin çok güzellll bir hediyesiydi bu maç,
güle güle kullanın..
bizim amacımız şampiyonluk fener ayağımıza takılcak rakip değil,
ancak böyle maçı alırdınız ve aldınız...
hakkınızlamı o konuşulur:dilcikar:

ben bjkden umutluydum ama hayret nasıl oldu.....eşim fbli geldi eve bjknin kadrosu çok iyiydi diyor, nasıl bizi yenemediler diyor...mustafa denizli ile bu iş olmaz......

ben bjkden umutluydum ama hayret nasıl oldu.....eşim fbli geldi eve bjknin kadrosu çok iyiydi diyor, nasıl bizi yenemediler diyor...mustafa denizli ile bu iş olmaz......

hocamıza güveniyoruz:hooray:
bizi bitiren bünyamin oldu sağolsun ancak böyle kazanabilirlerdi diyorum öyle oldu
biz bu sene iddalıyız ve şampiyonuz:hooray:

Ohhh Kadıkoyde Kestane Cızdık Ohh Canımıza Degsın :dance: :dance: :dance:

Lay Lay Lay Lay Lay Lay Lay Lay Laaaaaaaaaaay FeeeeeeenerBahceeeeeeeeeeem
:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

SARIIIIIIIIII.. :teytey:
LACIVERTTTTTT.. :teytey:

hala konuluyosunuz hakemmişfalan ayakları :1shok: iann bu maçtan zevk alamdım 10 kişi kaldınız diye çünkü bizimkilerde oynamadı:1closedeyes: kim defans yaptı emin olun bizimkiler 10 kişi kaldınız diye saldırmadı süprizzzzz
ayrıca bir penaltıya teşebbüs var :jeyyar:
kaçta gol kaçırdık birde kendi şutlarınızı saysanıza naniknanik
hala ağlıyosunuz :teselli: yazık
FENERBAHÇEM KARTALIN KANADINI KIRDI ASLANINDA SESİNİ KISTI hihoyyt :teytey:
:hooray:
:icecream:

:roflol:sizin maçı izlemediğinizi düşündüm yada futboldan zerre anlamıyorsunuz
yapmayın siz biz 10 küşüyken bile bizden korkuyorsunuz,siz saldırmadınız değil,nasıl oynasak diye şaşırdınızz çünkü biz sizi 10 kişiyken ve kalecisizken bile 4 3 yendik bunun korkusunu yaşıyordunuz:1closedeyes:
şutlarımız gayet yerindeydi lütfeeennn yaaa,siz bu maçı bünyamin sayesinde kazandığınızı kabul edin:dilcikar:
bizim kanadımızı kırdınız hee........
siz kim bizim kanadımızı kırmak kiiiimmm,alın devam edin lige yoksaa aşşağıdaydınız.....

yahuu extreme canım arkadaşımm neden kötü oynadık hata yaptık demiyorsunda hakemde suçu buluyorsun?? eğerki yenmiş olsaydınız acaba hakemde suçu bulucakmıyıdın??bak artık kabul et mustafa denizli bişle nedemiş bakk( o senden daha iyi biliyor futbolu emin ol ve bunları dediyse bence artık hakemde değil kendi takımınızda hatayı ara) bak nedemiş sayın Mustafa DENİZLİ

'Çok basit hatalar yaptık'
Beşiktaş'ta Mustafa Denizli, takımın basit hatalar yaptığını söyledi.
29 Kasım 2008 Cumartesi 21:50

Denizli sözlerini şöyle sürdürdü: "Belki kaybetmeyi hakedecek basit hatalar yaptık. Oyunu kurtarmayı sağlayacak doğru şeyler de yaptık ama sonuçta maçı kaybettik. Her iki taraf da büyük mücadele ortaya koydu. Derbilerin başlangıcı, devamı ve bitişi son derece önemlidir. Bu düşüncelerimizi gerçekleştirecek sayısal eşitliğ bugünki ortam bize tanımadı. Cisse'nin atılması yapacağımız oyuncu tercihlerini engelledi. Oyunda ikinci gole kadar kontrolü elinde tutan ve ataklarda daha etkili olan taraf bizdik. Burada tüm şartları değerlendirirken oyuncuları tek tek değerlendirmek beni doğru sonuca götürmez. Tello'nun olmaması bizi farklı bir oyun oynamaya sürükledi. Tello'nun oynamamasının tek nedeni sakatlığıydı. Tello'yu kadroda alarak en azından aramızda olmasını istedik. Sabah bir daha test antrenmanı yaptırdık ama olmadı. Tello bana ilerideki maçlarda da lazım olan bir oyuncu ve büyük bir riske atmak istemedik. Bizim en çok yaptığımız çalışma köşe vuruşlarıydı ama bir köşe vuruşundan golü yedik. Selçuk'un ön direkte kafa vuracağını biz de biliyorduk, eşleşmeleri de yaptık ama eşleşmede olan arkadaşımız hata yaptı.

canım arkadaşım ben zaten hatalarımızdan dolayı olduğunu kabul ediyorum,
siz niye hakemin verdiği hemde krirtik bi kararın hatalı olduğunu,
haksızlık olduğunu kabul edin yahuuuu
maçın kaderini belirlediğini kabul edin yahuu...
siz hakeimin hediyesiyle yendiğinizi kabul edin yaHuuu:dilcikar:

hakem naptıdan önce,beşiktaşın yanlış kadroyla çıktığından bahsedilmeli...holosko,tello ve bobodan 2 si oynasaydı beşiktaş maçı alabilirdi...ancak bunun yerine 7 tane defansif oyuncuyla çıktı...maçı fenere hediye etti denizli...
kırmızı kartta bana göre haklıydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…