Karakartal!

Çarşıdan aldım 1 tane,
Kadıköy e geldim 2 tane...:teytey::dance::hooray::roflol::lepi:

siradaki gelsin :))

GS....BJK.... siradaki gelsin <---TS Birisi diyorduki fark icin gidiyoruz 4 yediler birisi diyorduki basimiz dik gdiyoruz galip gelecek 2 yediler bakalim öbür birisi ne diyecek kac yiyecekler

siradaki gelsin :))

GS....BJK.... siradaki gelsin <---TS Birisi diyorduki fark icin gidiyoruz 4 yediler birisi diyorduki basimiz dik gdiyoruz galip gelecek 2 yediler bakalim öbür birisi ne diyecek kac yiyecekler

çok komiksin belinayykaydirigubbakcemile3
siz kaçıncı sıradasınız ya yapmayın gs yi hakkınızla yenmiş olabilirsinzi bizide yenmiş olabilirsiniz amaaaa bizi hakkınızla yenmediniz bu iyi bilin...
siz batmışsınız da kendinize avuncak bişiler arıyorsunuz ben size ancaa hade hade hadeeeeeeeeeeeeee derimmsengözlerimebaksanab

anlıyorum canım senii tabi yenilmenin ve büyük konulmanın verdiği hezimetle tabikide ağlanıcak haline gülüyorsun gül arkadaşım gülmek iyidir açılırsın bir bardakta su iç.. san diyorumki sayın mustafa denizli bile kabul etti iyi oynadılar hakettiler bizler oynayamadık dedi lütfen maçtan sonra özetleri yorumlarıda takip et tatlım aaa pardon üztünün verdiği moral boukluğuyla takip etmemiş olabilirsin ozaman sana tavsiyem maçtan iyi anlayan bir bilene sor olurmu yarın??

bak canım sizin hocanız nedemiş lütfen iyi oku

Denizli, Fenerbahçe&#8217;nin oyundan düştüğü sırada gol yediklerini ve daha sonra yaptıkları değişikliklerle oyunu kendi lehlerine çevirmeye çalıştıklarını söyledi.Maç öncesi ortaya konulan verilerin fazla önemli olmadığını ifade eden Denizli, şunları kaydetti:"Biz özellikle oyunun ikinci yarısında risk aldık. Birebir oyun anlayışını ortaya koyduk. Çok uzun süre gerçekleştirilecek bir strateji değildi. Bugün hatalarımız sadece yediğimiz gollerde olmadı. Özellikle iyi çıktığımız ataklarda ya vuruşta, ya da final paslarında yine eksikliğimiz vardı. Ama bunları mutlaka her geçen hafta en azından pozisyon olarak çoğaltmak durumundayız. Kolay değil. Uzun bir süre güçlü bir ekibe karşı eksik mücadele ettik. Riskli bir oyun anlayışını göze alınca hem pozisyon üretme açısından avantajımız vardı, hem de böyle pozisyonları rakibe verme durumu oluştu. Neticede kaybedilen bir maç oldu."

yenildik die hemde kıytırık bi haken yüzünden ağlayacak değilim belinayy,
denizli hakemin yaptını sölemedi bile,
neden çünkü hakem yoktu ortalıkta ama oyuncularımız söledi,
futboldan bi erkeğin anladığından daha iyi anlarım canım,,
istersen gel bizde tartışlaım bakalım kim iyi anlıyor,
biz geröekten iyi oynadık hatalar yaptık evet,
ama onları sizde yaptınız,
hocamız üstün körü konuştu,
bünyaminde maçı size hediye ettiiiii,
bunu kabul edin artıkkkşakkıdı
ben sadece onun gibi adamların hakemlikten ekmek yemelerine acıyorum,
hak etmiyorlar çünküüüü
ayrıca sizdeee anca sevinirsiniz geçen haftaki beraberlerliğinizi niye yamıyorsunuz pekii

ayrıca tatlım bak sizin futbolcunuz nedemiş!!!

Toraman'Suçlu benim'!
Beşiktaş'lı İbrahim Toraman, yenildikleri maçta çok hata yaptığını söyledi.
29 Kasım 2008 Cumartesi 22:01

İbrahim Toraman, maç sonrasında yaptığı açıklamada, yenilen gollerde hataları olduğunu belirterek, "Yenilen ilk golde Selçuk'u benim tutmam gerekiyordu. Benim adamımdı ama bir anlaşmazlık oldu. Rüştü ağabey de bu pozisyonda topa hamle yaptı. Bu pozisyonu defalarca çalışmıştık" dedi.

FB Şükrü Saracoğlu Stadı'na kazanmak için geldiklerini, ancak istedikleri oyunu sahaya yansıtamadıklarını ifade eden milli futbolcu, "Cisse atılınca ikinci 45 dakikayı 10 kişi oynadık ve bu da bizi etkiledi. Maça 11'e 11 devam edebilseydik, kazanabilirdik. Sonuçta çok üzgünüz. Moral bozukluğu olacaktır ama lig uzun maraton. İlerleyen maçlarda telafi edeceğiz" dedi.

Yani sen hala hakem diye kendini avundurmaktan vazgeç lütfen biraz maçı izlemekle değil doğru cümleler kurup doğru yorumlar yap MAÇ HAKKINDA olurmu tatlım?​

Futboldan anlayanlara bakkk pehhhh yasakkelime benim kadar maç takip edene hemdee biz FENERBAHÇE liyiz doğruyu sözylerizkaydirigubbakcemile2 Hatta ben bir konuda kk da FENERBAHÇE Mİ BEŞİKTAŞ MI yener sorusuna beşiktaş dedim ama biz berbat oynuyoruz şampiyonlar ligi moral bozukluğu flan birde pek şansım tutmuyor dye yoksa bizden iyi bir takım oldukları için değil mesela Fenerbahçenin ölüsü bilemmmm yeniyor cimbomu ::)))):teytey: lütfen bu kadar dil uzatmaylım hakkınızla kazandınız desenize
NE DEMİŞLER....BÜKEMEDİĞİNİZ BİLEĞİ ÖPECEKSİNİZ.....
Tebrikler demek yerine hakem onu yaptı Allah bilir siz dışardan gelip kaleye giren topuda gol demişsinizdir :roflol: ya diğer attığını bariz nerdeyse 1mt ofsayt golüne ne demeli naniknanik

AYY neyse daha fazla uzatmıcam yendikmi yendikk okkadarrr... Şeniz

:dilcikar:
:icecream:

şimdi neye itiraz ediliyor sadece cisse olayına hakem kuralları uydu cisseyi attı arkadan girişmek sarı kart değilmi ey millet peki daha neyi tartışıyorsunuz hakemi bahane etmeyin yani kendinizi avutmayın yenildinz işte gs gibi sizde oradan sağ çıkamadınız kabullenin artık güizanın kaçırdıklarına dua edin yoksa 5-1 biterdi hele deıvıdın volesi gol olsaydı yılın golu olurdu kısacası derbileirn kralı fener fb derbilere hazırlandığı gibi diğer maçlarada hazırlansa motive olsa namağlup şampiyon olur...

eksik oynadık demiş,
neden eksik oynadık verdiği iki sarı karta yanlış tı çünkü bünyaminin,
yaa faul mü o bile tartışılırken kırmızı gördü cisse,
hemde en iyi oyuncularımızdan biri,
ama şaşırmadım çünküüü,
böle bişey yapıcağını biliyodum hakemlerin özellikle bünyaminin,
araya girmeler topa çarpmalar bukadrda olmaz yahuu,
hakemsin sen oyuncu değil
sizde artık lütfen kabul edinn faul bile olmayan pozisyona,
kırmızı verildiğini,
ve eksik oynadığımız için kaybettiğimizi,
heee 10 kişiyken bile bastırdı beşiktaşımi
helall olsun diyorumm:smiley-cool:

[sıze="3"]1.maçtan önce boş boş vede büyük konuşanlar
2.maçtan sonra bileğinin hakkıyla konuşanlar

birde maçtan sonra bahanelerin arkasına sığınanlar vardır onlar katogoriye bile kirmezler [/sıze]​

ayy tutamıyorum dilimi FENERBAHÇENİN artıkları Nobreye ne demeli çimleri yldu sinirden naniknanik rüştü hırsından sağa sola saldırdı eee eskiden bizim oyuncumuzdu kolaymı öyle 50.000 kişinin önüne çıkmak klava: baskı gördüler panik oldularr... Rezil Nobre bi gol attı amannn kendini paraladı Fenerbahçe bıraktı ya pişman olsun diye... :mymeka:

zaten Beşiktaş artıklarımızgeçinmeyi seviyor naniknanik sayamıyorum bile bizden aldığınız futbolcu kırıntılarını bi ara FENERTAŞ olacaktınız

neyse kızlar sizleri seviyorumm hhhh:enbuyukkk:

ya bizim verilmeyen penaltımıza ne demeli biz bunları saymadık bileeee hahahayyytttt
hihoyyyt

sinan engin bile hakemin hatası yok diyo siz neyi tartışıyosunuz anlamadım gitti.bal gibi ofside bal gibi sarı kartlar daha ne olacak adamı yatırıp ezip iki de tekme mi sallıyacak kart için

Cisse atılınca ikinci 45 dakikayı 10 kişi oynadık ve bu da bizi etkiledi. Maça 11'e 11 devam edebilseydik, kazanabilirdik. Sonuçta çok üzgünüz. Moral bozukluğu olacaktır ama lig uzun maraton. İlerleyen maçlarda telafi edeceğiz" dedi.

neden 10 kişi kaldık arkadan hamle sarı kart hee,
peki ikili mücadele ne oluyor yapmayın ya,
luganonun sarı kartı verilmedi bileeee,
erman hocam bile dediii,faul bile değil diye sizmi karar vericeksiniz,
ben eğer hakkınızla yenseydiniz söylerdim,
ama ne yazıkki bünyamin hediye etti size maçıı,
hee deıvıdın şutu gol olsaydı,
ama delgadonun iutuda gol olabilirdi,
ikinci topu da gol sanmışsınızdır demişsiniz,
o sizin sahanızdaki saçmalıklar ne işi var o topların ordaa,
lütfen google lig ğuan durumu yazın,
ve kim kimin üstünde bakınnn:hooray:

keşkee sizde o atıkları değerlendirip bşeyler olsaydınız,
o terden yere vurduğunuz gs elinizden aldı şamğiyonluğu,
hemde bileğinin hakkıyla:teytey:
ayrıca biz kimi istersek onu alırız bunada laf ettiniz yaaa,
pes dorusu

sinan engin bile hakemin hatası yok diyo siz neyi tartışıyosunuz anlamadım gitti.bal gibi ofside bal gibi sarı kartlar daha ne olacak adamı yatırıp ezip iki de tekme mi sallıyacak kart için

lugano yatırıp ezdide sarımı verildi bilmem napması lazım siz daha iyi biliyorsunuz ama işinize gelmiyor:1closedeyes:

Siz hakem diyeceğinize holoskoyu ,boboyu oynatmayan denizliye suç bulun.FB güle oynaya gollerini attı.guiza boş kaleye atsa golü 3-1 olacak ve maç öyle bitecek fark olacak.bu kediler hep böyledir.geçen sene kupa maçındaki hakem 9 kişi bıraktı diye haekme haklı buluyodunuz şimdi hakem diyosunuz.dimi kocaeliye.konyaya,ts a elle faulle atarken ağzınız kulaklarınıza varıyodu.kediler hadi bakalım hakemlerle alınana puanları verilen punları karşılaştıralım kim karlı çıkacak camia kediler

siz kimin iyi olduğunu puanlardan anlayacaksınız,
açın bakın kim kimin üstündee
2 maç kazandınız diye kendinizi bişey sanmayın derim ben,
havalara girince hemen sönüyorsunuzda ondan:roflol: :roflol: :roflol:

şimdide paunlaramı döndükk sizin puan yüksekte ne yaptınız bu akşam peki güzelim?? iş puanda değil o puanın hakkını verebilmektee :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…