karadeniz'de tatil yeri önerisi istiyorum

mumder

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2012
691
4
merhabalar,

bu yaz değişiklik yapalım dedik. aklımızdan karadeniz geçiyor. samsun dışında önerebileceğiniz tatil yeri var mı arkadaşlar, haziran-temmuz ayları için ?

merhabalar,

bu yaz değişiklik yapalım dedik. aklımızdan karadeniz geçiyor. samsun dışında önerebileceğiniz tatil yeri var mı arkadaşlar, haziran-temmuz ayları için ?

Kesinlikle Trabzon- Uzungöl ' ü tavsiye ediyorum, dünyanın pek çok yerinden fazlasıyla turist alan doğa harikası bir yer. Eğer Trabzon' a gitmeye karar verirseniz Sümela Manastırı' nı da görmeden dönmeyin.:nazar:

:))) konu başlığını görünce nasıl heycanladım bilseniz... geçen sene eşimle karadenizi amasradan rize'ye kadar gezdik ama ençok sinop ve rizeyi beğendik. Seneye inşallah seneye 2 haftalığına niyetliyiz.... Ben sinop'a gidin rize'ye gidin derim.

Son düzenleme:
rizeyi tavsiye ederim fırtına vadisi ayder yaylası ...

5-6-7 temmuz da rafting şenliği var ona katılabilirsiniz

zamanı geçmiş gerçi konunun ama yine de bundan sonra okuyacak arkadalar için yardımcı olur umarım.

biz arabayla rizeden başlayıp istanbula kadar tüm kıyı şeridini gezmiştik. cide-amasra-sinop harika yerler !!!! bence ege-akdeniz kıyılarından daha samimiler. ucuz pansiyonlar bulmanız da mümkün. ayrıca cidenin çok güzel sahil kasabası tarzında merkezi var. kesinlikle gidip görün derim.

doğu karadenizde de rize derim ve tek geçerim. ayder yaylası meşhurdur. ama onunda artık eski tadı kalmadı. çok kalabalık oluyor. bu arada eğer turla gideceksiniz şu noktaya dikkat edin. tur gezi listesinde bin tane yayla ismi yazarlar. siz de heveslenirsiniz hepsini görcez diye. ama yaptıkları sizi bir yaylaya götürmek yol üzerinde uzaktan da olsa göstermek çoğunu.

zaten yaylaları göre göre sıkılıyorsunuz. bence en güzeli rizenin köyünde doğayla iç içe tatil yapmak. benim köyde evim var. günlük 100 TL den kiraya veriyorum. hem merkeze yakın hem de deniz manzaralı. köy kayatını yaşayarak tatil yaparsınız.

X