karaböceğim en güzel günümde dünyaya geldi

sgselçuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
390
0
slm kızlar.biz geldik.şükürler olsun allahıma bende bebeğime sağ salim kavuştum.en kısa zamanda doğum hikayemi size yazıcam.gerçi çok güzel değil ama olsun.hala çok iyi değilim.oturamıyorum yazmak için.
kızım çok iyi.onun iyi olmasıda acılarımı götürüyo zaten
hepinizi çok öpüyorum.görüşmek üzere:tomato:

slm arkadaşım tebrik ederim seni. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin. Hayırlı bir ömür versin inşallah. Resminizi ve doğum hikayenizi bekliyoruz...

Tebrik ederim,Rabbim nazarlardan muhafaza etsin..Hayırlı sağlıklı evlat olsun,bi ömür mutlu sağlıklı huzurlu yaşayın inşallah....

Allah hayırlı uzun ömürler versin sağlıkla sıhhatle analı babalı büyütsün inşallah

slm kızlar.biz geldik.şükürler olsun allahıma bende bebeğime sağ salim kavuştum.en kısa zamanda doğum hikayemi size yazıcam.gerçi çok güzel değil ama olsun.hala çok iyi değilim.oturamıyorum yazmak için.
hepinizi çok öpüyorum.görüşmek üzere:tomato:

COK SEVINDIM CNM YA,ALLAH ANALI BABALI BUYUTSUN .EN SON BEBEGI GECIKENLERE YAZMŞTN.BNDE HAYIRLISIYLA DOGURSAM BI:Saruboceq:KK70:OGUM HIKAYENIDEBEKLIYORM.

hepinizi çok öpüyorum.görüşmek üzere:tomato:[/QBİŞEY DAHA SORCAM SUNI SANCIYLAMI OLDU SEZERYANMI BGUN DR A GTCEM VE SORARSA NE DCEMI BLEMIOM:bbo:

cnım allah analı babalı buyutsun allah acısını gostermesın allah bizede göstersin inşallah

sinemcim cnm benim geç geldi ama iyi ki geldi idil'imiz :) seni ve eşini tebrik ederim cnm sağlık ve huzur yuvanızdan eksik olmasın :)

sinemcim nihayet hayırlısıyla kavuştun yavruna allah analı babalı büyütsün tebrikler canım

tebrikler, mutluluklar...ben hala bekliyorum, nasıl doğum oldu senin?suniyle mi sezeryan mı?

X