Rüya Yorumları Karabasan mı bu

silent.scream...

özgürlük emek ister..
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2010
291
1
34
o kadar sık olmaya başladıki.. gördüğüm her kötü rüyada hareket demiyorum çığlık atamıyorum ve uyuşmuş uyanıyorum. karabasan denilen şeymidir acaba bu? karabasan görenler genelde beni boğuyodu başka bi kılığa girmişti gbi şeyler söylüyorlar ama benimki öyle değil işte insanların yüzleri normal bana zarar vermiyor ama gördüğüm kötü olay karşısında hareket edememek konuşup bağıraramamak çok sinir bozucu oluyo ya şuan aklıma geldikçe bile çığlık atasım geliyo. offf.....
Misal, geçen gün erkek arkadaşımı başka biriyle yakalıyorum rüyamda.. elimi kaldırıorum , elim uyuşuyo hareket edemiyorum. bağırmaya çalışıyorum sesim çıkmıyor. bu ve buna benzer.. okadar çok varki..
merak ettim size sorayım dedim bayanlar karabasanmı geliyor bana nedir bunun sebebi?

banada bir kaç defa oldu gerçekten çok kötü oluyo insan eskiler der hep yatagınızda ekmek kırıntı olursa bu rüyaları görürsünüz diye ama ne kadar doğru bilinmez bu aralar özel hayatın nasıl belki çok yorgunluktan olabilir yada vs sana tavsiyem uyumadan önce ayetelkürsi birde naz felak sürelerini oku inşallah birdaha görmezsin böyle rüyalar

X