Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

akapunkturun faydasını görenlere çok şahit oldum. ama ben yaptırmadım. zaten 5 kilo fazlamm vardı. hemen gitti.. kaç kilo var senin?

bende çok sevindim demek ki ben çok yiyormuşum

yaa orası öyle ama çok işe yarıyormuş bir deniycem bakalım eğer mideme dokunursa etki etmezse bırakırım hemen zaten , tek sıkıntım hareket olmaması işteee hareket olsa baya veriririm bennn

bak canım ben bu videoyla spor yaptım. yapıyorum da. çok faydasını gördüm. çok basit ve keyifli..
http://www.youtube.com/watch?v=xRScb2l4Z4g

Son düzenleme:
akapunkturun faydasını görenlere çok şahit oldum. ama ben yaptırmadım. zaten 5 kilo fazlamm vardı. hemen gitti.. kaç kilo var senin?

Benm bi 15 var rahat :) suan gıttıgım haftada 1 verdıyor haftada 2 kez gıdıyorum dıger bahsettıgım cok unluymus bayada arastırdım cok faydasını goren var oda haftada 5 kılo verdırıyor bakalım martın 3unde randevum var ıns verebılırm :)

bence gittiğin yere devam et.. haftada 5 kilo çok tehlikeli. sağlığından olursun. uzmanlar 1.5 kilodan fazlasını onaylamıyor. haftada 1 kilo gayet iyi. sağlığından olmaya değmez..

bence gittiğin yere devam et.. haftada 5 kilo çok tehlikeli. sağlığından olursun. uzmanlar 1.5 kilodan fazlasını onaylamıyor. haftada 1 kilo gayet iyi. sağlığından olmaya değmez..

Haklısn dıştan bakıldıgında öyle fakat uyguladıgı yöntem vucudu koruyor enerjı verıyormus bakalım bı gıdıp gorucem olmadı ılk hafta denerım bakalım hayırlısı olsn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…