Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Bende cok tecrübeli degilim aslinda.. bazen annem bugün su yemegi yap der ilk defa yapsam bile tadini tuzunu herseyini tutturuyorum da pilava gelince is degisiyor malesef. Tam aksine bulguru yaparim bak nedense :KK9:

hehe biraz dikkat isteyen bir yemek pilav :KK52:

ilk pilav denememi duymak istemezsin,haline şükret :KK14:

Bende cok tecrübeli degilim aslinda.. bazen annem bugün su yemegi yap der ilk defa yapsam bile tadini tuzunu herseyini tutturuyorum da pilava gelince is degisiyor malesef. Tam aksine bulguru yaparim bak nedense :KK9:
pilav kolay gıbı gorunse de kıvamı yakalamak zor benımde ya lapa olurdu ya dıbı tutardı şimdi daha iyiii oluyor :KK1::KK39::KK39:
tmm :KK12::KK12::KK54::KK54:

:KK1: ne temizliği ya:KK1::KK1:

:KK51::KK51::KK51::KK51::KK51:

çok iş yok...

perdeler yıkanacak, ev süpürülcek,kapılar silincek, mutfak duvarları silinecek, çamaşırlar yıkanacak, toz alınacak vakit kalırsa yemek yapılacak :KK14:
Simdiden kolay gelsin diyorum :KK37: bizde annemle hergün temizlik yapiyoruz anlamadim gitti ya. Toz aliyorum 10 dakika sonra bi bakiyorum yine tozlanmis heveste kalmiyor ondan sonra :KK53:

çok iş yok...

perdeler yıkanacak, ev süpürülcek,kapılar silincek, mutfak duvarları silinecek, çamaşırlar yıkanacak, toz alınacak vakit kalırsa yemek yapılacak :KK14:

th_3d-smileyCAKEFLCK.gif
th_schoonmaakster.gif
smil225.gif
th_laundry.gif
th_laundry.gif
th_thSmiley5dishes.gif
th_f055-1.gif

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

çok iş yok...

ha maşAllah tabi cnmm pek fazla iş yokmuş:KK53::KK53::KK53: 10 saatte çıkılır zatnn :KK53::KK53::KK53::KK53:
esmerimm ya çok isterdm yardm etmeyi ama ama ama benim ımm işim var ııı ahh Babamla işim var :KK28::KK28::KK28::KK1::KK1::KK1:

Son düzenleme:
Simdiden kolay gelsin diyorum :KK37: bizde annemle hergün temizlik yapiyoruz anlamadim gitti ya. Toz aliyorum 10 dakika sonra bi bakiyorum yine tozlanmis heveste kalmiyor ondan sonra :KK53:

ahahah :KK1: o tozları öldüresim var boğasım var :KK14:

sağol görmek ayrıca bir motive sağladı :KK14:

ha maşAllah tabi cnmm pek fazla iş yokmuş:KK53::KK53::KK53: 10 saatte çıkılır zatnn :KK53::KK53::KK53::KK53:
esmerimm ya çok isterdm yardm etmeyi ama ama ama benim ımm işim var ııı ahh Babamla işim var :KK28::KK28::KK28::KK1::KK1::KK1:

hee heee tabiii :KK19: neyse başa gelen çekilecek :KK53:
Hepsini aynı gün yapmak zorunda mısın?
Zor olur ya. Bir gün mutfağı yap. Bir gün bir yeri…

ipeğim öylede içim rahat etmiyor :26:

senin için daha zordur, hem çalışıyorsun hem bunlarla uğraşmak :KK30:

günaydııınnn :)

günaydın canım , hoşgeldin :KK24:

ben şişkoyum onu demek istiosun demiii :KK14::KK14::KK14:

hayır, iştah konusunda dedim ne alaka kızım sen şişko değilsin ki :KK51:

çok iş yok...

CNMMM yakın olsa gelirdim yardıma sorada çay demler çay içerdik :KK60: yada seniiiii kahve içmeye götürürdüm :KK16:

X