Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Cardialgia

Bal oğlum...
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2009
8.535
2.395
kızlar,kendinizi yabancı hissetmeyin gelin konuşup dertleşelim,paylaşalım :KK54::KK54::KK54:

$hoşgeldiniz.gif

kızlar,kendinizi yabancı hissetmeyin gelin konuşup dertleşelim,paylaşalım :KK54::KK54::KK54:

Eki Görüntüle 874016

canım senın bu yazının altında hanı resım var yaFala inanmam ama falsız da kalmam diyorsanız... bıde ıstedıgın yazıyıda yazabılıyorsun bu kk pıro alanlardamı oluyo merak ettım cok hosuma gıttı:KK52::KK52:

Son düzenleme:
canım senın bu yazının altında hanı resım var yaFala inanmam ama falsız da kalmam diyorsanız... bıde ıstedıgın yazıyıda yazabılıyorsun bu kk pıro alanlardamı oluyo merak ettım cok hosuma gıttı:KK52::KK52:

yok canım sende ekleyebilirsin :KK1:

ama imzayı diyorsan evet KK pro alanlar yapıyor :KK31:

bu ara da hoşgeldin :KK54:

ıyıyım allaha sukur fala tovbelıyım ben:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: sen nasılsın canım

kız en onun için soruyorsun sandım :)

al tabi çok güzel,herşeyi daha rahat kullanıyorsun :21:

tövbeliysen hiç baktırma kuzum fala, falan:KK34:

ben iyiyim hava yağmurlu tam kahve içme havası vallahi güneşli havadan daha çok seviyorum kasveti :)

içim ölmüş benim :KK43:

kız en onun için soruyorsun sandım :)

al tabi çok güzel,herşeyi daha rahat kullanıyorsun :21:

tövbeliysen hiç baktırma kuzum fala, falan:KK34:

ben iyiyim hava yağmurlu tam kahve içme havası vallahi güneşli havadan daha çok seviyorum kasveti :)

içim ölmüş benim :KK43:

ınsallah kocısle konusam onun kartı va benım yok:KK52::KK52::KK52::KK52: bende daralıyorum bu havalarda yagmurlu soguk bıde aksam cokmeye baslayınca cok fena daralıyom

ınsallah kocısle konusam onun kartı va benım yok:KK52::KK52::KK52::KK52: bende daralıyorum bu havalarda yagmurlu soguk bıde aksam cokmeye baslayınca cok fena daralıyom

sohbet odamız var daralma dök içini rahatlaaaa :KK16:

vay be kafiyelere bakkk :KK1:

buda benden sana bulutefe :KK42:

yaş kaç senin ?

X