Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Kapatıcı ?

merve1993

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2011
123
0
Umarım doğru yere konu açıyorumdur :26::26:
Bundan 4-5 yıl önce özel bir sebepten dolayı biyopsi yapıldı. Çok hassas bir cildim var. Zaten bütün vücudum özellikle kol ve bacaklarım "tavuk derisi" diye tabir edilen sivilce mi desem bilmedim ufak kızarıklıklarla dolu, üstüne bir de bu yara izi eklendi..

Cildimin hassaslığından dolayı kızarıklığı bile geçmedi hatta şu iğne ucu izleri denen ufak izler bile duruyor.
Ehh malum yaz geliyor, kısa kollular falan giyilmeye başladın bile.. Bu görüntü beni oldukça rahatsız ediyor.
Etkili, suya dayanıklı, akmayan falan vücud için kullanılabilecek bir kapatıcı öneriniz var mı :26:

canım geçmiş olsun.merak etme çok kötü durmuyor.sorunun cevabını bilmiyorum ama ben de merak ettim,takip etmek için yazıyorum.

direk aklıma gelen tek marka kryolan
bi araştır istersen hatta mağazasına gidip dene ürünlerini çok uçuk fiyatlı da değiller

Canım bak ben yıllardır Kryolan kapatıcı kullanırım senın ıcın resmını de cektım :)
En son 37 Tl ye almıstım ama 2 yıl rahat gıdıyor ve saglık acısından hıcbır sakıncası yok artısı da profesyonel bır urun al memnun kalacagından cok emınım :)

Eklentiler

• $DSCN0770 (2).JPG
    183,8 KB · Görüntüleme: 63

çok teşekkür ederim inş. işe yarar

kızlar bn bu kryolan.in cilde zarar werdgini duymustm sadce özel günlerde kullanın diyorlardı..

yüzümüze vücudumuza o kadar makyaj yapıyoruz onlar da zararlı ama yapıyoruz işte bence krylon mıydı daha önce duymadım kulllan derim ama madem cildin hassaz bi dermatolog a uğra derim şansa bırakma bence

teşekkür ederim ama beni oldukça rahatsız ediyor, psikolojik bir şey sanırım

canım psikolojik olarak rahatsız oluyorsan geçici yada kalıcı küçük hoş bir dövme yaptırabilirsin üstüne kapatma amaçlı belli bile olmaz o zaman ufak bir kelebek bir çiçek ...

canım psikolojik olarak rahatsız oluyorsan geçici yada kalıcı küçük hoş bir dövme yaptırabilirsin üstüne kapatma amaçlı belli bile olmaz o zaman ufak bir kelebek bir çiçek ...

geçici dövme denedim ama hassas bi bölge (deri orada oldukça ince) olduğu için zarar verdi, iltihaplandı vs vs.. kalıcısını düşünemiyorm bile

bende kryolan ı tavsiye ediyorum.ürün çeşitliliği çok fazla ve kusursuz ürünleri var..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…