Makyaj Ürünleri Kapatıcı ve pudra?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

mayushi

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2012
261
65
Arkadaşlar merhaba:)
21 yaşındayım, özellikle çenemde sivilce ve sivilce izleri var. Bana bunları örtecek kapatıcı ve pudra lazım. Aklımda olan ürünler;
- Garnier aktif sivilce karşıtı ve kapatıcı roll-on
- Maybelline affinitone consealer,
- Flormar compact pudra,
- Maybelline dream mat pudra.

Bunlar hakkında veya dışında tavsiyelerinize ihtiyacım var. Uygun fiyatlı, yüzde yapay durmayan ve kapatıcılığı iyi ürün fikirlerinizi bekliyorum........

canım youtube da topukluayakkabım sayfasında bu tarz ürünlerle bir makyaj var en son yuklenen makyaj ona bakarsan bu ürünlerin işlevini görebilrisin. kendine göre hangisi uygunsa onu seçersin

canım youtube da topukluayakkabım sayfasında bu tarz ürünlerle bir makyaj var en son yuklenen makyaj ona bakarsan bu ürünlerin işlevini görebilrisin. kendine göre hangisi uygunsa onu seçersin

evet o videoyu izledim ondan dolayı bu ürünler ilgimi çekti başka kullanan var mı diye.

tipik bi ikizler olarak bu yazdığım ürünlerden caydım, bi kere alayım iyisini alayım diye düşünüyorum. en son kararım the balm ürünleri,
-the balm pudrası, allığı, balm shelter, concealer, nude tude far paleti bir de flormar pretty 4lüfarını almaya karar verdim. Ancak hala şu garnier'in sivilce karşıtı roll-on'unda kararsızım, almalı mıyım acep, işe yarar mı?

ancak the balm ürünleri oldukça pahalı bence, o yüzden %50 indirimini bekleyeceğim, sanırım yılbaşına doğru yaparlar büyük bi indirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…