Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Kapatıci özelliği bulunan günlük kullanım için fondoten arıyorum :(

ozlmcglr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2012
2
0
Arkadaslar merhaba.. benim cildimde sivilce yok ama genetik olarak çil var. O kadar yoğun degil ama rahatsız oluyorum. Aradigm özellik kapatıci ve dogal olsun. Lütfen yardım edin. Makyaj da tek sorunum fondoten. Şimdiden çok ama çok teşekkür ederim :'(

cilt tipini ve bütçeni söylemelisin bence canım. cilt tipine uygun olarak değişir fondöten önerisi :KK23:

ben mac factor colour adapt kullaniyorum ve cok memnunum canim, cunku iyi kapatiyor ama yagsiz. normalde hic hoslanmam fondotenden ama bu pudra gibi hafif. ayrica max factor pudrayi da gunluk kullaniyorum o da inanilmaz kapatiyor. bu arada keske cillerim olsaydi ben de senin aksine bayiliyorum cilli olanlara, bende olsaydi hic pudra vs kullanmazdim heralde :))

$photo (5).jpg

canim krem formunda kapatici bir fondoten bu. ama cilt tipin nedir cok onemli, benim ki asiri kuru rahatlikla kullaniyorum , link atayim ozelliklerine bak..

Kryolan Ultra Cream Foundation 9002 - Permanent Cosmetics

ucuz ve güzel bir pudra arıyorsan tavsiyem: catherine arley! :)

4 5 lira ve çoğu kişi var bunu kullanan. ünlü bloglarda da çok bahsedilmişti. kapatıcı bir pudra

Çok teşekkür ederim hepinize bi tanesiniz :) <3 cildim karma. Bütçe olarak iyi bir kapatıci olsun yeter. 50 tl 60 tl olabilir sadece yazın 2 ay kullanacagm benim için ideal :) anlamışsinzdr :)

X