kapanmanın farklı duyguları

turko

Guru
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2010
3.747
6
kızlar 27 yaşındayım 2 çocuk annesiyim eşim beni hep türbanlı görmek isterdi 9 senedir erteliyorum, yeni kapandım birkaç günde verdiğim bi karardı, bu aslında hep aklımdaydı dar giyindiğimde bazı bakışlardan çok rahatsız oluyordum nefsime uyuyordum aslında içim hiç rahat degildi kapalı giyinenlere bakıyordum içimden tesettürlü olsam dahamı rahat olurum acaba ne güzel giyinmişler diye düşünürdüm yapamazmıyım* acaba pişmanlık duyarmıyım diye hep ertelerdim ileri zamanlarda kapanırım( allahım ömür verirse )derdim ama birkaç gün attım tuttum şeytanın vesveseleri bunlar dedim ve gittim pardüsü şal falan aldım pardüse giyerek kapanacagıma asla düşünmemiştim kap giyerim en fazla derdim ama şimdi pardüsemi çok sever oldum bende sarı saçlı bakımlı biriydim. arkadaşlarım çevrem çok şaşırdı benden hiç beklemiyorlardı ben bile aynada baktıgımda kendime alışamadım şeytan çok vesvese veriyor açık halimdeki resimlerime bakıyorum ama bu şeytanın işi deyip dua ediyorum, şeytan yeni kapandıgımdan vazgeçirmeye çalışıyor allaha sıgınıyorum bu konuyla ilğili konuşmak istiyorum hep hani daha çok konsantire olmak şeytana asla kulak vermemek adına,içime kötü vesveseler geldiğinde kendimi kötü hissediyorum şanslı bir kul degilim bu düşünceler beynimde oluşmamalı, bu allahın emri nasıl aklım karışıyor diye kendime çok kızıyorum sonra kendimi topluyorum allahım şeytana uydurmasın bizleri kızlar yani 'işin özeti' HEM TATLI BİR HEYECAN, MUTLULUK, HEM VESVESE çok şükür bu adımı atmak nasip oldu ama pişman degilim.sizler ne kadar sürede alıştınız hepinize sevgiler:KK16:

Son düzenleme:
Senin adına çok sevindim.Allah daim etsin inşallah. 19 yaşındayım .Geçtiğimiz kurban bayramının 3.gününde kapandım.Yaklaşık 1 senediiir düşünüyordum . Artık öyle bir noktaya geldi ki çok dar giyinmememe rağmen insanların bakışlarından rahatsız olmaya başladım..Şallar örtüler alırkenki heyecanım hiçbir şeyde yok.Namazımı kılarkenki huzur hiçbir şeyde yok.Ben çok mutluyum kapalıyken..Hiç zorluk çekmedim kapalıyken daha güzel olduğunu düşünüyorum.Makyaj vs yapmam.Tek sorunum ailemin karşı çıkması.Ailemde kimse kapalı değil.Babam karşı çıkıyor.Okuduğum şehirde kapalıyım , memleketime gidince mecbur açmak zorunda kalıyorum , memleketimde çok mecbur almadıkça dışarı çıkmıyorum bu yüzden.Hep dua ediyorum Allaha . sizde dua edin benim için . Babam inşallah bu durumu kabullenir.

Son düzenleme:
Senin adına çok sevindim.Allah daim etsin inşallah. 19 yaşındayım .Geçtiğimiz kurban bayramının 3.gününde kapandım.Yaklaşık 1 senediiir düşünüyordum . Artık öyle bir noktaya geldi ki çok dar giyinmememe rağmen insanların bakışlarından rahatsız olmaya başladım..Şallar örtüler alırkenki heyecanım hiçbir şeyde yok.Namazımı kılarkenki huzur hiçbir şeyde yok.Ben çok mutluyum kapalıyken..Hiç zorluk çekmedim kapalıyken daha güzel olduğunu düşünüyorum.Makyaj vs yapmam.Tek sorunum ailemin karşı çıkması.Ailemde kimse kapalı değil.Babam karşı çıkıyor.Okuduğum şehirde kapalıyım , memleketime gidince mecbur açmak zorunda kalıyorum , memleketimde çok mecbur almadıkça dışarı çıkmıyorum bu yüzden.Hep dua ediyorum Allaha . sizde dua edin benim için . Babam inşallah bu durumu kabullenir.

canım yaa ne temiz yüreklisin böyle inşallah kabullenir allahın emirlerine babanızda böyle aşkla baglanır ...

X