kapalı tüpleri acmak için

sari_seker_38

cano
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2009
157
0
39
Tüplerinin tıkalı olmasından dolayı doğal yoldan hamile kalmayan bayanlar için tıkalı tüpleri açıcı özelliğe sahip olan bitkisel kürleri sizler için araştırdık. Etkisinin ne derece doğru olduğunu bilemiyorum ama denemekte fayda var. Gelin tıkalı tüpleri açan bitkisel kürlere bir göz atalım.

Sarımsakları diş diş ayırıp sıcak su içerisine koyun. Sıcak su geniş bir tencere içerisinde olsun. Bunu ilişkiye girmeden hemen önce yapmanız gerekiyor. İlişkiye girdikten sonra ise bir gün hiç kalkmadan sırt üstü uzanın. Bu yolla hamile kalan bayan sayısı bir hayli fazla. Bazı bayanlar maydanoz suyunun da iyi geldiğini söylemekteler. Bu durumlar neticesinde hamile kalmayan bayanların başvuracağı tek yol tüp bebek merkezine başvurmaktır. Hepinize sağlık dolu bir yaşam diler. Vatana millete hayırlı evlatlar yetiştirmenizi temenni ederiz. Bunları alternatif tıp olarak görüyorum. Uzman bir doktora başvurmadan bunları denemeyiniz.

bu konuda bilgisi veya deneyımı olan arkadaşlar LÜTFEN,bilginizi paylaşır mısınız?

bu alternatif yolları deneyen başarıya ulaşan arkadaşlar da bildiklerini duyduklarını ve tecrübelerini paylaşsalar ne güzel olur. başarı hikayesi dinlemeye o kadar çok ihtiyacım var ki. dün anestezili hsg çektirdim ve ikisininde kapalı olduğunu öğrendim. dünya başıma yıkıldı. eşimde de %2 morfoloji. bir doktor haricinde morfoloji sorun değil dedi diğer doktorlar ama bende araştırdığım kadarıyla morfoloji de aslında sorun. sanırım bizi tüp bebek paklayacak.

merhaba cnm benimde ikisi tikali cikti. bende hemen tup bebek denedim ama tutmadi dondurulmusda olmadi. kapali tupler tup bebegrde engel yani
bende laproskopi olmay karar verdim. ameliyat olmadan bi sitede duymustum maydonozu kaynardan biraz ilik sute dograyip adetin besinci gununden basladim ucgun boyunca uzerine oturdum. buharina yani battniye sardim belime ter akitiyosun buram buram. uc ay sonra ameliyat oldum ve tuplerim acik cikti ikiside. bilemem omu acti ama dr zaten acikti dedi. hem rahimede baktirdim bisey varmi diye hersey yolunda dogal
deniyorum olmazsa asilama yapicaz.
sana tavsiyem laproskopi olmadan tupe gecme. hidrosalpenk varmi yokmu onada baksinlar oda cok onemli tup bebek cok zahmetli oncesi her tetkikini yaptir derim...

Arkadaşım ilk hsgnde tıkalı çıkması hidrosalpenkstenmiydi dediler?

Senin tüplerin tıkalı mıydı canım? Bahsettigin kurlerden hangilerini yaptın eger oyleyse?:44:

bu konuda bilgisi veya deneyımı olan arkadaşlar LÜTFEN,bilginizi paylaşır mısınız?
merhabalar ben 42 yaşındayım temmuz ayının 23 ünde ameliyatla tüpligasyon olan kanallarım için ameliyat oldum kanallardan biri tamamen açıldı digerindeki sol tarafta yapışıklık daha sonra açılabilir dedi dr.um ve ben hamileyim 3.5ay sonra 15 günlük hamileyim drum prof.dr fatih şendağ kent hastanesinde ameliyat oldum ve tarifsiz mutluluk içindeyim Allah yardımcınız olsun

Canim oncelikle hamile kalmissin allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin.. benim de tek tup tikali sen tupleri acmak icin bitkisel kur kullandin mi canim yoksa tup bebekle mi hamile kaldin??

canım ben kendiliğimden hamile kaldım. rabbimin mucizesi. belki kapalı değildi belki zayıfladığım için açıldı belki okuduğum salatı tefriciye işe yaradı belki sabah ezanındaki dualarım. ben tüm kalbimle inanıp rabbimden mucizesini istedim çok şükür bu duyguyu nasip etti. inşallah kucağıma almayıda nasip eder. ve yavrumu Rabbimin yolunda yetiştirmeyi. daha önce bi kaç yerde yazdım mesajlarımı bulabilirsen oku hepsini süt-maydonoz buharı da yaptım. bir iki adaçayı da içtim. adaçayı suyunun içine de oturdum. bide artık stresten kurtulmuştum tüp bebek için laporoskopiye hazırlanıyordum.onun için bebek fikri çıkmıştı psikolojimden. rabbim o noktada gönderdi işte. Rabbim inşallah seninde yüzünü tez vakitte güldürsün. kucağına versin mucizeni inşallah.

ayy canım ne güzel yazmışsın..inşallah sağlıkla kucağına alırsın canım benim.. adaçayı suyunun içine nasıl oturdun.. maydanozu falan nasıl yaptın yazar msıısn

önce tıkalı çıktı sonra maydanozla açıldı yani ne güzel yaa...

Allah saglikla almayı nasip etsin kıcagına, tuplerin nasıl acıldı? Tup bebek mi oldun?

Selam, bir sey sormak istiyorum acaba hangi enfeksiyon vardi da tupleriniz tikali cikti? En cok enfeksiyondan olur dediler. Bende de enfeksiyon vardi ureplazma acaba diyorum benimkidemi tikali?

yok benim tüplerim enfeksiyondan tıkalı değil ama tıkalı olup olmadığını tüplere özel bir sıvı vererek kapalımı değil mi bakıyorlar benim Dr um prof Dr fatih şendağ tavsiye ederim.geçmiş olsun tatlım inşallah bebişine kavuşursun

İnseallah canim. Ben azeriyim bu arada . Bende enfeksyon vardi ondan kapali ola bilir diye dusunuyorum. Henuz rahim filmi cektirmedim.

Mrhb hayırlı olsun hamileliğiniz.Allah kucağınıza almayı nasip etsin.forumu gezerken dikkatimi çekti yazınız.bağlı olan tüplerinizi mi açtırdınız tüpligasyon bu anlama geliyor değil mi?

evet canım tüplerimi kendi isteğimle bağlatmıştım lakin sen böyle birşey yapma bebek şansın az olabilir Allah'ın sevgili kuluyum herkes bu kadar şanslı değil sevgiyle kal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…