Kapadokya Önerisi Olan?

mformomdata

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2017
1.196
1.232
Kızlar kapodokyaya gitmek istiyoruz. Kaya otellerden birinde kalalım diye planlıyoruz ama Bi sürü yerde var. Ürgüp mü Göreme mi kalmak için daha güzel. Siz nereleri önerirsiniz?

Biz Ürgüp'te 4 oda Cave House'ta kalmıştık. Şarap evine, Asmalı Konak'a ve merkeze yakındı, çok da memnun ayrılmıştık. Gezilecek yerler haritası vermişlerdi, yine gitsek yine orada kalırız.

Biz Ürgüp'te 4 oda Cave House'ta kalmıştık. Şarap evine, Asmalı Konak'a ve merkeze yakındı, çok da memnun ayrılmıştık. Gezilecek yerler haritası vermişlerdi, yine gitsek yine orada kalırız.
Teşekkür ederim 🤍🌸 peki en çok gezilecek yerler nerede var

Aklımda değil maalesef, birçok yere gittik, ama şurası diye bilgi kalmadı aklımda, boooool merdivenden inilen ve sonra çıkması çok yorucu olan bir yer kaldı aklımda, inilen yerde eski kiliseler var. Gittiğiniz yerde harita olur büyük ihtimalle.

Kızlar kapodokyaya gitmek istiyoruz. Kaya otellerden birinde kalalım diye planlıyoruz ama Bi sürü yerde var. Ürgüp mü Göreme mi kalmak için daha güzel. Siz nereleri önerirsiniz?
Aynı şeyi sabah ben soracaktım sonra dedim ki sen her işi hallettin orası kaldı😅 araçla mı gideceksiniz uçakla mı gidiş altı saat gösteriyor biraz fazla geldi bana. 🥲

Balayı için gitmiştik, cave hotellerden birinde sadece kahvaltı olan yerde kalmıştık, hatta biz kaldığımızda "patron mutlu son istiyor" film çekimi vardı otelimizde, ayyy çok güzeldi. neyse gündüz turlara katıldık, gece de yöresel hoş yerlerde yemek yemeyi tercih ettik. Çok keyifliydi. Göremede kaldık biz merkezde. ilk turumuz ıhlara vadili olandı, yer altı şehrine de girdik. Sonra açık hava müzesini gezdik , şaraphaneye götürdüler vs vs. Çok keyif alarak geri döndük.

çoğu yeri birbirine yakın zaten.1 haftada tüm ilçelerini gezmiiştik eşimle. Ürgüpteydi otelimiz.Red horse otel tavsiye ederim. Biz çok beğenmiştik ama hep turist yabancı çok fazla. At falan mutlaka binin atv falan da var çok fazla aktivite var.zaten otelde size yol gösterirler elinize broşür verirler ordan rotanızı çözersiniz.Neler yapabilirsiniz yardımcı olacaktırlar
Spor ayakkabıyla gidin :KK70: çok dağ bayır hep şimdiden iyi eğlenceler

eğer balona binmeyecekseniz - sabah balon izlemeye gitmeyecekseniz uchisari öneririm. orada terasi vs olam bir yer bulup sabah ev konforunda balonlari izleyebilirsiniz.
ama balonlari yerinde izleyecekseniz her yer olur:)

X