Kaos yaratmak için değil meraktan soruyorum

hemmam

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2016
2.437
826
Bir işyeri grubunda grupta 20 bayan varsa 3 erkek var .
Tamamen normal bayan giysileri gecelik fotoğraflari atıp ben satıyorum almak isteyene yardımcı olurum diye paylaşmak abes mi

Tamamen normal bayan giysileri gecelik fotoğraflari atıp ben satıyorum almak isteyene yardımcı olurum diye paylaşmak abes mi
İş yeri grubuna böyle abes bir mesaj atılmaz sadece kadın olsa dahi. Özel arkadaşlar arasında muhabbet için açılan grup olsa neyse atın da böyle bir grupta bu mesaj alakaya maydanoz yani

kendi üstünde fotosunu gostermediyse sorun yok. satabilir kadin. katalogculuk yapiyordur ek gelir icin.
ama whatsapp grubu sacma tabii.
ama dergi seklindeyse icinde gecelik de olan bin çeşit sey olan bir pdf attiysa o da normal olabilir

Resmi, sadece iş konuşulan bir grupsa evet ayıp olur, mesele iç çamaşırı gecelik değil ama. Goygoy grubuysa sorun olmaz.

Eğer gruptaki kadınlarla bağınız iyiyse, ayrı bi grup açın. Erkeklerden evli olan olabilir. Ki mesela ben eşimin iş yeri grubunda gecelik paylaşımı görsem hoş şeyler olmayabilir 😒

Eğer gruptaki kadınlarla bağınız iyiyse, ayrı bi grup açın. Erkeklerden evli olan olabilir. Ki mesela ben eşimin iş yeri grubunda gecelik paylaşımı görsem hoş şeyler olmayabilir 😒
Ben paylasmiyacagum zaten eşimin grubunda paylasilmis

Tamamen normal pijamalı kısa kollu gecelik bilemi olsa

Bence bir sorun yok eşimin iş yeri grubuna atılsa da sorun etmezdim. Sadece iş konuşulan bir grupsa yani resmi duyuruların yapıldığı bir grup ise garip durabilir ama yine de önemsemezdim sürekli atıp rahatsız etmiyorsa sorun yok. Birde eşinizin olduğu gruba atıldığı için rahatsız olmuşsunuz ama eşiniz bu durumda ne yapabilir ki 🤷‍♀️ eğer yönetici o değilse uyaramaz. Ben yöneticilerin bile böyle tek seferlik şeyler için uyarmasini çok doğru bulmuyorum ekonomi kötü insanlar çıkış yolunu bunlarda buluyor. Bizim grupta da bir kişi her yıl zamanı geldiğinde kendi yaptıkları balı satmak için mesaj atıyor ama yılda 1 olan olay olduğu için kimse olumsuz bir yorum yapmadı bence benzer durumlar

Sadece o kadınlara katalog atabilirsiniz

Farklı bir grup açıp bu şekilde yapın . İş grubunda saçmalık olur

Madem kadın giyim satiyorsunuz o zaman iş yerinin kadin-erkek karışık grubuna atmak yerine iş yerindeki kadinlara toplu mesaj olarak atın ya da ayrı bir grup kurun bence.

Isyeri grubuna atılmaz bence . Salça peynir var dersin ama gecelik denilmez diye düşünüyorum

X