Kanuni'de doğum yapanlar

Anladım canım.. Özele gidebilirim evet, zaten takibinde olduğum bir özel hastane de var.. Alternatiflere de bakıyorum yine de ben

Canim ben esenler.medipole gidiorm.normal.dogum.1200 zorunlu sezeryan 1850 tl bana da arkadaslarim onerdi umarim bende memnun kalirim
Bu yeni açılan hastane mi orası? Bembeyaz her yer, içinde yürüyen merdiven filan var. Ferah Bi hastane. Orası mı

Dogumhane sistemi medicine da da halaa anlattgn gbi

Anladım canım.. Özele gidebilirim evet, zaten takibinde olduğum bir özel hastane de var.. Alternatiflere de bakıyorum yine de ben
Iklim hastanesinde calistigim yerdeki.kadin 2.dogum.yapms.ama.sezeryan o.cok.memnundu hatta bana.git.dedi ama.onun soyledigi doktor oradan ayrilmisti kismet olmadi bi turlu telefonda.da fiyat sorunca yanit.vermemelerine.sinir olmustum o yuzden orayi tercih etmedim. Bekleme her hastanede.oluo.medipole.gidiorm.doktoru bekliorm mecbur direk.randevu saatimde.muayene.olamiorm

İklimde normal 700 sezaryen galiba 2000di. Sezaryen düşünmediğim içn fiyatı bile aklımda kalmamış. Evet telefonda söylemiyorlar bende sinir oluyorum...

Bilmiyorum medicineye gitmedim bayağıdır. Geçen sene ocakta görümcem doğum yaptı o da sezaryendi normal doğum şartlarını bilmiyorum
Yeni yapti arkadasmda ondan bliyorm bende ama bi ara annesni sanci odasna yanina almaya izin vermisler ama es giremez cnku diger kadnlarla ayni yerde sanci cekiliyorms . Ben sezeryan yaptm orda nomaldi muamele ben doktor icin gidiyordm doktorm cannn di can

Bisey diyimmi cok normal dogum isteyen yapamiyor genelde ama sezeryan da kotu degil gerektiginde aklnda olsn
Biliyorum canım.. Gerçekten normal diye direten yapamıyor çok duydum.
Şart olursa sezaryen tabii

Yazan cevap veren herkese çok teşekkür ederim eğer mesajını atlayıp cevap vermediğim olduysa da özür dilerim

İklimde normal 700 sezaryen galiba 2000di. Sezaryen düşünmediğim içn fiyatı bile aklımda kalmamış. Evet telefonda söylemiyorlar bende sinir oluyorum...
Orasi normal dogumda daha uygunmus aslinda. Doktorundan.memnunsan bence degistirme neden dersen senn takibini yapan doktor herseyi bilio ama yeni doktora herseyi detayli ozet seklinde aktarman gerekio. Ben devlete gidiodm ama.doktor sagolsun hic ilgilenmedi bende ozele gectim ve hala tam.bilgili olamadi aslinda

Evet uygun ve 7haftadan beri oraya gidiyorum dediğin gibi doktor tanıyor da artık. Haklısın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…