Kanuni'de doğum yapanlar

Imkanin varsa ozele git kuzum devlet.hicbir sekilde ilgilenmiyor. Ben kontrollere devlet hastanesine gittim hatta dogumu bile.orada yaparim diyordum kendimce lakin gorumcemin ikinci bebegi bu gittgm hastane.de dogdu ilgi alaka.sifirdi. o yuzden oradan vazgectim. Ozelde de normal dogum yapanlar var kuzenim iki cocugunu da ozelde normal dogum ile dogurdu..bende senin gibi ozel.direk sezeryanci diyordum ama durum musaitse sezeryan olacagni sanmiorm.
Anladım canım.. Özele gidebilirim evet, zaten takibinde olduğum bir özel hastane de var.. Alternatiflere de bakıyorum yine de ben

Canim ben esenler.medipole gidiorm.normal.dogum.1200 zorunlu sezeryan 1850 tl bana da arkadaslarim onerdi umarim bende memnun kalirim
Bu yeni açılan hastane mi orası? Bembeyaz her yer, içinde yürüyen merdiven filan var. Ferah Bi hastane. Orası mı

Bahçelievler medical park 10bin demişti zaten hatta ben de aramıştım seninle konuştuğumuzda ama aynı hastanenin 2 şubesinde bu kadar uçurum bi fiyat olur mu ki ya. 2,5katı

Olumsuzluk görmedim ama doğumhanesine tüm gebeler aynı yere alınıyor. Yani bi odanın içinde doğumu gelmiş olanlar. O yönü kötü. Bir de eşimi veya annemi alamıyorum doğuma.. Birkaç saate taburcu ediyorlarmış normal doğum yapanı. Yani doğum ucuz gercekten. 700lira. Ama aynı şartlar devlette de var zaten, değer mi ki 700vermeye.
Yani eşim yanıma girebilse, ve ya doğum yaparken baska doğum yapan kadınlar da yanımda olmasa neyse derim.
Bahçelievler o acıdan çok iyiydi ya. Bi ebeyle tanıştım orda. Tek kişilik oda veriyoruz 100₺ye dedi. 100₺verip özel oda almazsan da 2kişilik odalar dedi. Eşin ve ya annen yanında oluyor dedi, loş ışık sistemi, sakinleştirici müzik, sıcak duş, pilates topu var dedi. Ebeler sürekli gelip kontrol ediyormuş. Benim yapmam gereken egzersizleri ve eşime de bana yapması gereken masajı öğretiyolarmış.. Açıklık olunca doğumhaneye götürüyoruz orada işin en fazla 10-15 dk demişti. İstersen odaları gezdireyim sana demişti. 18haftadaydım o zaman erken dedim bakmadım. Ama doğumhane kapalı şimdi :KK43: cuma günü kanunideki randevum dan sonra Bahçelievler e gideceğim direk doğumhanesine. Bakalım, aslında aklımda orası var ilk önce
Dogumhane sistemi medicine da da halaa anlattgn gbi

Anladım canım.. Özele gidebilirim evet, zaten takibinde olduğum bir özel hastane de var.. Alternatiflere de bakıyorum yine de ben
Iklim hastanesinde calistigim yerdeki.kadin 2.dogum.yapms.ama.sezeryan o.cok.memnundu hatta bana.git.dedi ama.onun soyledigi doktor oradan ayrilmisti kismet olmadi bi turlu telefonda.da fiyat sorunca yanit.vermemelerine.sinir olmustum o yuzden orayi tercih etmedim. Bekleme her hastanede.oluo.medipole.gidiorm.doktoru bekliorm mecbur direk.randevu saatimde.muayene.olamiorm

Iklim hastanesinde calistigim yerdeki.kadin 2.dogum.yapms.ama.sezeryan o.cok.memnundu hatta bana.git.dedi ama.onun soyledigi doktor oradan ayrilmisti kismet olmadi bi turlu telefonda.da fiyat sorunca yanit.vermemelerine.sinir olmustum o yuzden orayi tercih etmedim. Bekleme her hastanede.oluo.medipole.gidiorm.doktoru bekliorm mecbur direk.randevu saatimde.muayene.olamiorm
İklimde normal 700 sezaryen galiba 2000di. Sezaryen düşünmediğim içn fiyatı bile aklımda kalmamış. Evet telefonda söylemiyorlar bende sinir oluyorum...

Bilmiyorum medicineye gitmedim bayağıdır. Geçen sene ocakta görümcem doğum yaptı o da sezaryendi normal doğum şartlarını bilmiyorum
Yeni yapti arkadasmda ondan bliyorm bende ama bi ara annesni sanci odasna yanina almaya izin vermisler ama es giremez cnku diger kadnlarla ayni yerde sanci cekiliyorms . Ben sezeryan yaptm orda nomaldi muamele ben doktor icin gidiyordm doktorm cannn di can

Bisey diyimmi cok normal dogum isteyen yapamiyor genelde ama sezeryan da kotu degil gerektiginde aklnda olsn
Biliyorum canım.. Gerçekten normal diye direten yapamıyor çok duydum.
Şart olursa sezaryen tabii

Yazan cevap veren herkese çok teşekkür ederim eğer mesajını atlayıp cevap vermediğim olduysa da özür dilerim 😊🙌

İklimde normal 700 sezaryen galiba 2000di. Sezaryen düşünmediğim içn fiyatı bile aklımda kalmamış. Evet telefonda söylemiyorlar bende sinir oluyorum...
Orasi normal dogumda daha uygunmus aslinda. Doktorundan.memnunsan bence degistirme neden dersen senn takibini yapan doktor herseyi bilio ama yeni doktora herseyi detayli ozet seklinde aktarman gerekio. Ben devlete gidiodm ama.doktor sagolsun hic ilgilenmedi bende ozele gectim ve hala tam.bilgili olamadi aslinda

Orasi normal dogumda daha uygunmus aslinda. Doktorundan.memnunsan bence degistirme neden dersen senn takibini yapan doktor herseyi bilio ama yeni doktora herseyi detayli ozet seklinde aktarman gerekio. Ben devlete gidiodm ama.doktor sagolsun hic ilgilenmedi bende ozele gectim ve hala tam.bilgili olamadi aslinda
Evet uygun ve 7haftadan beri oraya gidiyorum dediğin gibi doktor tanıyor da artık. Haklısın canım

X