Kanuni'de doğum yapanlar

Yok yasamadım, takibi de bırakmadım zaten.. Sadece Baska alternatifleri de düşünüyorum
Nerede oturuyorsun ben 2 ay önce avcılar baypark da dogum yaptim normal dogum Fiyati 1100 bu fiyata hasta cok iyiydi. Dogumhanede oda herşeyden çok memnun kaldim bahar doktor var aksam ve haftasonlari nöbetçi özellikle normal doğumu destekliyor diğer erkek doktora gidiyordum sezeryana yönlendirdi beni son dk ama ayni hastanedeki bahar hanıma gittim akşamına normal dogurttu beni 50 yaşlarında baya tecrübeli bir doktor

Canim gorumcem 3 sene once dogum yapti kanunide ama pek memnun degildi suan nasildir bilmiyorum ama hastanede doktorda sans meselesi bence

on kişi kadar aynı anda sancı odasında
Nst ye bağlı yatiosun
Dolaşmak yasak
Sancı odasında beş tane kadar Dr var sanırım asistanlar ebe de olabilirler tam hatırlamıyorum
Doğumu yaptıran tecrübeli Dr var
Doğumu gelenleri o odadan çıkarıp
Çatal a götürüyorlar.
Doğum yapar yapmaz bebeği kucağına veriolar
Sonra seni bir yan odaya alıolar
Orda bir müddet yatiosun, yatarken doğum sancısı çekenlerin sesi gelio ama o yorgunlukla tepkisiz kalıyorsun,
Ailem.benden haber alamamıştı
Annem ile eşim bayilmisti
Bebeğim kuveze girdi ama başka hastaneye götürdüler o hastanenin kuvozunde yer yoktu
Bı hasta bakıcı vardı
Kendisini cimere şikayet ettim
Sonrasında takip etmedim doğrusu bana çok kötü davrandı iki kere sedyeden düştüm bayıldım
İn dedi inemedim kolundan tuttu düştüm hemde iki kere.
Dr lar ve ekip iyiydi
Ama çok kalabalık olduğundan ilgi alaka konusunda. Bişey diyemicem
Şimdi bı hafta oldu yeni doğum yaptım özelde yaptım
Devletin imkanları güzel aslında Dr lar hep tecrübeli olur
Kullanilan malzemeler hep iyi olur
Ama ben biraz ilgi alaka beklediğim için bu sefer özeli tercih ettim

Canım sen normalde kontrollerini nerde yaptırıyorsun hangi doktorda devam.devam.ettigin doktorda yaptır bence doğumunu

Geçen ay ablamın eşi tarafından akrabası doğum yaptı orda 10bin liraya çok pahalı doğum orda. Gerçekten çok iyi olmuş sizin için :)
Beni de bilgilendirin tesekkür ederim :)
Ben Gop Mp ‘ye gidiyorum .
Benım doktorum sigortam olmazsa 3600 normal 4000 e sezeryan yapıyor . Epidural istenilirse +ücret .
Sanırım özel bir doktora falan gitti tanıdığınız .
Gop taki butun doktorların doğum ücretleri bu

Medicine dan gitmeseydi keyfe bile giderdim o doktoruma onun gbi candan bi doktor gormedim . Arkadas dedgm insandan daha yakindi resmen .

Gop medical park ile bahcelievler fiyatlari ayridir hatta vm medical park florya acildi 3 sene once orasida normal mp a gore daha farkli olabilir canim

Canim acikcasi bu haftadan sonra her doktor seni kabul etmez . Hastanende bi olmszluk gormedysen devam et yani bisey kalmamis buyuj risk nasl goze aliyosun 34 haftadan sonra 2 hafta 1 nst ye girmeye baslayacaksin.

Birde develete ikili tarama icin gtmistim bahcelievlere hani ozeldeki doktorm tahlil tarama vs devlette yaptirabilirsin diyordu neyse gittik esimle esimi iceri almadilar o gun esim cok sinirlendi uzuldu ozeldeki her kontrole birlikte gittik yarim saatten fazla kalirdik doktormzla sohbet eder bebegi birlikte izlerdjk filan bide o yonu var

Ben bağcılar güneşlideyim Rabbim yavruna hayırlı uzun ömürler versin ne kadar kaldın hastanede
Bebeği hemen sana mı verdiler yoksa direk götürdüler mi bir de eşin de doğumuna girdi mi ve ya herhangi bir yakının

Ama çok kötü şeyler yasamıssın
Eziyet değil mi onca şey.. Düşmüşsün, aileni görememişsin.. Doğum yapmak zaten yeterince zor.. Bir de böyle şeyler olunca...
İyi ki ikinci doğumu baska hastanede yapmışsın
Rabbim evlatlarına hayırlı uzun ömürler versin

Canim gorumcem 3 sene once dogum yapti kanunide ama pek memnun degildi suan nasildir bilmiyorum ama hastanede doktorda sans meselesi bence
Anladım canım.. Zaten çoğu kişi memnun değil.. Cuma günü randevum var, gidip bir bende bakayım doğumhanesini filan gezeyim müsade ederlerse. Zaten sanırım şimdiden vazgeçtim oradan

Canım sen normalde kontrollerini nerde yaptırıyorsun hangi doktorda devam.devam.ettigin doktorda yaptır bence doğumunu
Kuzum ben bağcılar iklime gidiyorum özel hastane olarak, dediğin gibi orada devam edebilirim de. Seçenekleri arastırıyorum bi yandan da

İnan bilmiyorum ablamın eşinin akrabaları. Abla kardes 1 ay arayla doğum yaptılar ikisi de 10-10 ödemişler.. Belki de özel bir doktordur dediğin gibi

Anladım canım.. Zaten çoğu kişi memnun değil.. Cuma günü randevum var, gidip bir bende bakayım doğumhanesini filan gezeyim müsade ederlerse. Zaten sanırım şimdiden vazgeçtim oradan
Imkanin varsa ozele git kuzum devlet.hicbir sekilde ilgilenmiyor. Ben kontrollere devlet hastanesine gittim hatta dogumu bile.orada yaparim diyordum kendimce lakin gorumcemin ikinci bebegi bu gittgm hastane.de dogdu ilgi alaka.sifirdi. o yuzden oradan vazgectim. Ozelde de normal dogum yapanlar var kuzenim iki cocugunu da ozelde normal dogum ile dogurdu..bende senin gibi ozel.direk sezeryanci diyordum ama durum musaitse sezeryan olacagni sanmiorm.

Gop medical park ile bahcelievler fiyatlari ayridir hatta vm medical park florya acildi 3 sene once orasida normal mp a gore daha farkli olabilir canim
Bahçelievler medical park 10bin demişti zaten hatta ben de aramıştım seninle konuştuğumuzda ama aynı hastanenin 2 şubesinde bu kadar uçurum bi fiyat olur mu ki ya. 2,5katı

Olumsuzluk görmedim ama doğumhanesine tüm gebeler aynı yere alınıyor. Yani bi odanın içinde doğumu gelmiş olanlar. O yönü kötü. Bir de eşimi veya annemi alamıyorum doğuma.. Birkaç saate taburcu ediyorlarmış normal doğum yapanı. Yani doğum ucuz gercekten. 700lira. Ama aynı şartlar devlette de var zaten, değer mi ki 700vermeye.
Yani eşim yanıma girebilse, ve ya doğum yaparken baska doğum yapan kadınlar da yanımda olmasa neyse derim.
Bahçelievler o acıdan çok iyiydi ya. Bi ebeyle tanıştım orda. Tek kişilik oda veriyoruz 100₺ye dedi. 100₺verip özel oda almazsan da 2kişilik odalar dedi. Eşin ve ya annen yanında oluyor dedi, loş ışık sistemi, sakinleştirici müzik, sıcak duş, pilates topu var dedi. Ebeler sürekli gelip kontrol ediyormuş. Benim yapmam gereken egzersizleri ve eşime de bana yapması gereken masajı öğretiyolarmış.. Açıklık olunca doğumhaneye götürüyoruz orada işin en fazla 10-15 dk demişti. İstersen odaları gezdireyim sana demişti. 18haftadaydım o zaman erken dedim bakmadım. Ama doğumhane kapalı şimdi cuma günü kanunideki randevum dan sonra Bahçelievler e gideceğim direk doğumhanesine. Bakalım, aslında aklımda orası var ilk önce

Canim ben esenler.medipole gidiorm.normal.dogum.1200 zorunlu sezeryan 1850 tl bana da arkadaslarim onerdi umarim bende memnun kalirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…