Kanuni'de doğum yapanlar

Amin canım inşallah, ben daha hiç gitmedim oraya. Sadece bir kaç kez acile götürmüştük yeğenimi. Bir kuzenim de orada ameliyat oldu güzeldi her şey. Temizdi ilgi alaka vardı ama kadın doğum bölümü değildi işte. Sizin doktorunuz kimdi? Memnuniyetsizliğinizin sebebi neydi bir de

Reactions: H E
Yaaa.. Ben aslında aylarca gittim kontrole hatta bir ebeyle de tanıştım oradan, çok iyiydi.. Geçen sene düşük yaptığımda beni çok bekletmişlerdi ama onu hatırladım bak

Yaaa.. Ben aslında aylarca gittim kontrole hatta bir ebeyle de tanıştım oradan, çok iyiydi.. Geçen sene düşük yaptığımda beni çok bekletmişlerdi ama onu hatırladım bak
Bekletmeleri cabası... Orada cok dogum gerceklestigi için doktorlar artık bıkmışlar. Bak kaç kere gittim 1 kere bile insan evladı gibi muamele görmedim. Özel düşünürsen bezmi alem var ben oraya gidiyorum çok memnunum..

Doğum fiyatları neymiş ki sordun mu hiç

Ben cevremde de kendim de tam tersi normal dogumu cok onerdiklerini duydum doktorlarin genel hi kani var oyle bi laf yayilmis zaten duzeltilmez bubsaatten sonra da suan gercekten normal doguma tesvik daha cok . Ayrica bahceleivler devleti bende cok begeniyorm ama hamilelik ve dogum ozel bi surecti tercihim ozel hastaneden ve sahane doktorumdan yanaydi senle konusmustuk . Ama komsum bahcelievlerde norml dgum yapmsti memnundu ama dgmhanesi kapandi diyosun olmaz ozAman tabi de bakirkoy devleti filan dusuncen artik bagcilar yada ama ikisinide cok sevmiyorm ben.cok yogun calisanlarda ne denli tahammul olur

Al iste demek istedklerumi arkadas bizzat yasamis sahsen seni asla korkutmak istemem ama dayaniklimisindir nazlimisindir bilmiyorum fakat bana normal dogumu bi devlet hastanesnde yapma fikri korkutucu geliyor tabi Allag korkusu olan vicdanli biri denk gelir onu bilemeyiz . Allah hayirla saglkla kucagna almak nasip etsn

Gittign ozel hastanede kendin kotu bi durum doktorunla bi kotu sey yasamadiysan birakmasaydin keske

Valla bunların elinde normal doğum yapmak da yürek ister. İstanbula geldim geleli sadece kan alma değil kadın hastalıkları içinde çok kez gitmisimdir. Ulan bir kere mi gülmez o muşmula suratlarınız sanki babalarının hayrına bakıyorlar

Aynen canım öyle özellere çok fazla para da dökebilecek durumum yok acıkcası.. Tabi istesem seninle konuştuğumuz hastaneye de giderim ama ev almayı düşünüyoruz para biriktiriyoruz Bi doğum için 5-10 bin vermek istemiyorum...

Genel olarak nazlı birisiyim ben valla ben de bilmiyorum ne yapacağımı

Doğru diyorsun, özele mi baksam acaba

Hahaah alemsin ya

Doktorum yüzüme bakmadan konusurdu . Bişeyi sormadan asla konusmazdı .
İlgisizdi.
Bende zaten öylesine gidiyordum .
Devleti bırakıp temelli özele gitmeye karar verdim .
İsmi Necdet Öncü olması lazım .

Doktorum yüzüme bakmadan konusurdu . Bişeyi sormadan asla konusmazdı .
İlgisizdi.
Bende zaten öylesine gidiyordum .
Devleti bırakıp temelli özele gitmeye karar verdim .
İsmi Necdet Öncü olması lazım .
İnsan muamelesi yapmıyorlar desene.. İyi yapmışsın, tesekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…