Kansızlık mide bulantısı halsizlik iştahsızlık yapar mi

Sanem0907

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2017
1.578
732
33
Kizlar kansızlık halsizlik midede bulantı hissi halsizlik yorgunluk yapar mi çok yorgunum hiç kolumu kaldircak halim yok acaba vitamin eksikliğinden olabilir mi en son 2 ay önce ferritin 8 di sanırım şuan ne bilmiyorum ara ara kan hapı aldım ama düzenli icmedim

Kizlar kansızlık halsizlik midede bulantı hissi halsizlik yorgunluk yapar mi çok yorgunum hiç kolumu kaldircak halim yok acaba vitamin eksikliğinden olabilir mi en son 2 ay önce ferritin 8 di sanırım şuan ne bilmiyorum ara ara kan hapı aldım ama düzenli icmedim
Geçmiş olsun. Ferritin ve b12 vitamin eksikliği bahsettiğin belirtilerin yanında çarpıntı, nefes darlığı da yapar. Mide bulantısını bilmiyorum ama. Kizkardesimin ferritin değeri 3. Sürekli halsiz, yorgun ve uykulu

Geçmiş olsun. Ferritin ve b12 vitamin eksikliği bahsettiğin belirtilerin yanında çarpıntı, nefes darlığı da yapar. Mide bulantısını bilmiyorum ama. Kizkardesimin ferritin değeri 3. Sürekli halsiz, yorgun ve uykulu
Bulantı değilde halsizlik yemek yemeyi midem almıyor yorgunum çok hemde

Yapar d vitamini eksikliği de yapar bunları kan değerlerinize baktırın.

Keşke sıra bulabilsek ya bir de yeni bir şey çıkmış D vitaminine dahiliye bakmıyor şaka gibi gerçekten fizik tedaviye gitmek gerekiyormus
D vitamini harici diğer değerlere sağlık ocağıda bakıyor ama evet d vitamine fizik tedaviye gitmeniz lazım. Ama gitmenizi tavsiye ederim bende ayni durumlardan şikayetçiydim bir de üstüne ciddi kemik ağrılarım vardı. D vitamini öyle düşmüş ki doktor bile şaşırmıştı. İlaç alınca düzelebildim.

Sizi endiselendirmek istemiyorum ama tedbirinizi alin diye yaziyorum
Annemde ayni boyle halsizlik mide bulantisi gaz sorunu yasardi.. hep atlirdi doktora gitmemek icin
Taaa ki karin agrisindan artık kimildayamacak hale gelene kadar.
Ferritin 7deydi

Gastro ya goturmek icin hep yalvariyodum istemiyodu. Agrilarindan artik kendisi yalvarmaya basladi bir an once doktordan yer almak icin. Kolonoskopi yapildi ve kanser teshisi konuldu. 3. Evre
Suan tedavi goruyo

Ihmal etmeyin
Gercektende saglik ihmale gelmez

Keşke sıra bulabilsek ya bir de yeni bir şey çıkmış D vitaminine dahiliye bakmıyor şaka gibi gerçekten fizik tedaviye gitmek gerekiyormus
Sağlık ocağı d vitamini hariç her türlü degerinize bakıyor. Bence en kısa zamanda kan değerlerine bakıver

Sizi endiselendirmek istemiyorum ama tedbirinizi alin diye yaziyorum
Annemde ayni boyle halsizlik mide bulantisi gaz sorunu yasardi.. hep atlirdi doktora gitmemek icin
Taaa ki karin agrisindan artık kimildayamacak hale gelene kadar.
Ferritin 7deydi

Gastro ya goturmek icin hep yalvariyodum istemiyodu. Agrilarindan artik kendisi yalvarmaya basladi bir an once doktordan yer almak icin. Kolonoskopi yapildi ve kanser teshisi konuldu. 3. Evre
Suan tedavi goruyo

Ihmal etmeyin
Gercektende saglik ihmale gelmez
Korktum şimdi bak🤔 Benim de aynı sikayetler var ama benim ferittin 19 çıktı en son . Hemoglobin de 15 . Malesef B12 vitaminin çok düşük. Resmen yerlerde 132(Normal Aralık 210-910 arasi)

Korktum şimdi bak🤔 Benim de aynı sikayetler var ama benim ferittin 19 çıktı en son . Hemoglobin de 15 . Malesef B12 vitaminin çok düşük. Resmen yerlerde 132(Normal Aralık 210-910 arasi)
Sagliginizi ihmal etmeyin
Elden gidince onu geri getirmek cok zor oluyo ve hayat kalitenizi dusuruyo
Suan annem hayatinin sonuna kadar kemoterapi almali

X