Kanser hastasi bir kardesimiz icin şifa duasi

COLIN

Müzmin iyi kalpli🤷
Pro Üye
31 Ocak 2013
7.172
44.551
Selamun aleykum hanimlar.
14 yillik arkadasim henuz 4 aylik evli. Esi cok agir bir kalp ameliyati gecirdi. Henuz bu ameliyatin tedavisi bitmeden, kalbe de yayilmaya baslamis akciger kanseri oldugu ortaya cikti. Herseyi birdenbire ogrendiler. Daha once bir belirtisi falanda olmadigi icin zor oldu bu durum onlara. Arkadasim uzuntuden perisan halde. Esi henuz 28 yasinda. Sizden ricam Allah rizasi icin, birer sifa duasi okumanizi istiyorum. Gonlunuzden ne kadar gecerse okurmusunuz lutfen.
Allahümme Rabben-nas müzhibel-be’s üşfi enteş-şafi la şafiye illa ente üşfi şifaen la yüğadiru sekamen.
Simdiden Allah razi olsun hepinizden. Allah dert vermesin. (Amin)

Okudum Rabbim tez zamanda şifa versin birbirlerine bağışlasın inşallah

Rabbim sifasini verir insallah canim..1000 ya safi okudum Rabbim kabul eder insallah...ben de 2 gun once halamin kizinin kanser oldugunu ogrendim..ufacik bebegi de var..cok uzulup agladim...Derdi veren Rabbim dermanini da verir insallah...

Okudum Rabbim tez zamanda şifa versin birbirlerine bağışlasın inşallah
Allah razı olsun.

Rabbim sifasini verir insallah canim..1000 ya safi okudum Rabbim kabul eder insallah...ben de 2 gun once halamin kizinin kanser oldugunu ogrendim..ufacik bebegi de var..cok uzulup agladim...Derdi veren Rabbim dermanini da verir insallah...
Allah razı olsun. Rabbim herkese şifa versin. Allah küçük bebeğine bağışlasın o hanımı.

Allah şifa versin

Son düzenleyen: Moderatör:
Dua edelim inşallah. Çok üzüldüm Allah yardımcıları olsun. Şifa versin yüce Allahım

Okudum Rabbim tez vakitte Şafi ismiyle şifa versin inşallah eşine dayanma gücü versin bir an once Allahin izniyle sagligina kavussun inşallah şu mübarek günler hürmetine Rabbim kimin ne derdi varsa dermanini versin

okudum canım 100 tane Ya Şafii esması okudumRabbim tez zamanda şifasını versin..Aminn...

Cnm

http://sifaariyorum.com/index.php?c=1&ss=1

Bu sitede anlatilmis bunları uygulayin

Allah şifa versin

Dua edelim inşallah. Çok üzüldüm Allah yardımcıları olsun. Şifa versin yüce Allahım

Okudum Rabbim tez vakitte Şafi ismiyle şifa versin inşallah eşine dayanma gücü versin bir an once Allahin izniyle sagligina kavussun inşallah şu mübarek günler hürmetine Rabbim kimin ne derdi varsa dermanini versin

Okudum Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah

okudum canım 100 tane Ya Şafii esması okudumRabbim tez zamanda şifasını versin..Aminn...
Hepinizden Allah razi olsun hanimlar. Agziniza saglik. Dua edeniniz cok olsun.

okudum ALLAH ım şifa versin.huzurlu günler nasip etsin inşaallah..
sağlık olsun inşaallah

Rabbim su ayın yuzusuyu hurmetine şifa versin inşallah. Kimseyi sevdiği ile sınamasın çok zor. Kendi başıma gelmiş gibi üzüldüm okuyunca güzel.haberlerini alirin inşallah haberdar et bizi:110:

Allah yardimcilari olsun:KK43: şifa duasini okudum ve fatiha okudum kardesimize. Allahh sifasini yollasin hem bu kardesimize hemde tum hastalara.

X