Kanser hastası bir arkadaşımız için dua

canım 800 -800 okudum....Şifa niyetine...:KK72:
Allah razı olsun, yüreği güzel arkadaşım :dua:

Canım benim 1000+1000 tane okudum
Rabbim tez zamanda acil şifalar versin inşaallah
Allah razı olsun sizden. Rabbim dert tasa vermesin sizlere.:dua:
Merhaba evde deyildim wimdi gordum mesajini Allah acil wifalar versin canim ama hangi dualar olduğunu bilmiyorum sadece ya şafimi demeliyim yazarsan okurum canim
Evet canım. Ya Şafi, Ya Şafi diye okuyoruz. İstersen Ya Şafi Celle Celalühü diye oku. Böylesi daha makbul oluyormuş. Ama Ya Şafi, Ya Şafi diye okuyup, Her yüz sayısına ulaştığında da celle Celalühü düyebilirsin. Allah razı olsun canım benim.
Rabbim sifa versin insallah yarin okur bildirim yaparim
Perim Allah razı olsun senden. Beni hiç yalnız bırakmıyorsunuz bu konularda. İyi ki tanımışım sizi. :dua:

Acil şifalar diliyorum inşallah bir an evvel iyileşir...
Allah razı olsun Cathyim :dua:
Tabii ki okurum arkadaşımızın ismini yazdin mi isimle mi okuyalim diye sorayim dedim canim
Bunu arkadaşıma sormam lazım. Onay verirse ismini de yazarım buraya. Allah razı olsun senden de canım.

Tabii ki okurum arkadaşımızın ismini yazdin mi isimle mi okuyalim diye sorayim dedim canim

Hastamızın adı Hakan...

Bugünler çok kritik, neredeyse tüm organlarına sıçramış tümörler, abisinden ilik alınacak, vücut kabul ederse devam edilebilecek tedavi denemesine.

Doktor çok iyi şeyler söylemiyor ama kaderin üstünde bir kader var dua ederek istemesini bilene...

Muhammed Bozdağ İstemenin Esrarı isimli kitabında diyor ki:
2700 hasta üzerinde yapılan 23 ilmî araştırma, kendilerine haberleri olmadan dua edilen hastaların yüzde 57sinde, ağrının azalması ve iyileşmenin hızlanması gibi tesirler ortaya çıkarmıştır. (Annals of Internal Medicine 2000; 132: 903- 910)

Biz bu inançla vücudunda kırılmadık kemik kalmayan ve farklı bölgelere 27 platin takılan, doktorların kesinlikle ayağa kalkamaz dediği arkadaşımızın tamamen düzelip işinin başına dönmesine şahit olduk çok şükür, bu sefer de doktorları yanıltacağız inşallah.

"Hastalandığım zaman bana şifa veren O'dur." (Şuara süresi, 80)

Dünden beri takip ediyorum, şifa veren Allah, şifa vesilesi dualar, Allah COLIN COLIN başta olmak üzere hepinizden razı olsun, dertlerin dermanını da lütfetsin inşallah...

Evet canım. Ya Şafi, Ya Şafi diye okuyoruz. İstersen Ya Şafi Celle Celalühü diye oku. Böylesi daha makbul oluyormuş. Ama Ya Şafi, Ya Şafi diye okuyup, Her yüz sayısına ulaştığında da celle Celalühü düyebilirsin. Allah razı olsun canım benim.

Perim Allah razı olsun senden. Beni hiç yalnız bırakmıyorsunuz bu konularda. İyi ki tanımışım sizi. :dua:

Bunu arkadaşıma sormam lazım. Onay verirse ismini de yazarım buraya. Allah razı olsun senden de canım.
Tewekkurler ikisindende yuz yuz okurum canim Allah sendende razi olsun Allah acil wifa versin

Benim babamda kanser olmuwtu cok tedavailer gordu cok kotu sureclerden gectik amiliyat oldu wimdi iyi ama cok wukut korumali kendini sinir stres yasak onun ucun nasil zor bir wey oldugunu anliyorum Allah ailesininde yar ve yardimcisi olsun amin

1000-1000 adet okudum Rabbim sifasini nasip eder inşallah
Amin. Allah razı olsun canım. :dua:
Tewekkurler ikisindende yuz yuz okurum canim Allah sendende razi olsun Allah acil wifa versin
Allah razı olsun canım. :dua:

Benim babamda kanser olmuwtu cok tedavailer gordu cok kotu sureclerden gectik amiliyat oldu wimdi iyi ama cok wukut korumali kendini sinir stres yasak onun ucun nasil zor bir wey oldugunu anliyorum Allah ailesininde yar ve yardimcisi olsun amin
Rabbim bir daha göstermesin size o günleri İnşaAllah.

Sende çocuk istiyorsun sanırım. İnşaAllah sana da nasip eder rabbim en kısa zamanda hayırlı bir evlat.

ewet canm amin. rabbım tum bekleyenlere hayırlı saglıklı salıh kulolacak ewlatlar nasıp etsn en kısa zmanda.. beklemek cok zor ama allahtan gelen bır ımtıhan boynum kıldan ınce

Amin. Allah razı olsun canım. :dua:

Rabbim bir daha göstermesin size o günleri İnşaAllah.
Amin canim herdefa doktora gidip kontrol olunana kadar icimizi yiyoruz yeniden oluwmuwsa ne yapariz ne biliyim canim ben 100 ya şafi 100 ya muhyi soylerim demiwtim ama 500 tane ya şafi 500 ya muhyi okudum oncekilerle birlikte

Amin canim herdefa doktora gidip kontrol olunana kadar icimizi yiyoruz yeniden oluwmuwsa ne yapariz ne biliyim canim ben 100 ya şafi 100 ya muhyi soylerim demiwtim ama 500 tane ya şafi 500 ya muhyi okudum oncekilerle birlikte
Yaşayan bilir tabi. Siz yaşadığınız için çok daha duyarlısın sen bu konuda. Allah razı olsun canım.

Esselamü aleyküm hanımlar.
Daha önce de böyle bir konu açmıştım. Şimdi bir başkası için yine bu konuyu açıyorum. Sizlerin yardımına ihtiyacımız var. Belki böyle bir günde yeri değildi fakat, arkadaşımızın durumu iyi değil ve duaya çok ihtiyacı var. Lütfen dualarınızı esirgemeyin bu arkadaşımızdan.
Ya Şafi : Şifa veren
Ya Muhyi : Hayat veren
Esmalarını okuyoruz. Sayı belirtmiyorum, Gönlünüzden geçtiği kadar okuyun lütfen. Şimdiden hepinizden Allah razı olsun.
canım ben 1000 tane okurum okundu say okuduktan sonra bildirim yaparım ALLAH ŞİFA VERSİN

250 tane Ya Muhyi 300 tane Ya Safi cektim Rabbim sifa versin tez vakitte dua ettim cok
Amin. Allah razı olsun perim. :dua:
canım ben 1000 tane okurum okundu say okuduktan sonra bildirim yaparım ALLAH ŞİFA VERSİN

250 Ya Muhyi 250 Ya Safi okuttum anneme dua ettirdim bu arada sayisi varmi ona gore yardimci olalim?
Annenden de Allah razi olsun. Sayı yok, gönlünden koptuğu kadar okuyor herkes.

bende 1000 okuyacam

okurum, okuyup haber vereceğim.

X