Kanser hastamız için 70.000 AMENERRASULÜ Hatmi

Arkadaşlar yarın abim radyoterapi ye baslayacak Allah rızası için dua eder misiniz
İnş iyileşmesine vesile olur ağrılarından kurtulur

@eunja canım nasıl oldu abin? Konuyu görünce aklıma geldi. Allah şifa versin en tez zamanda inşallah
Amin Allah razı olsun canım
Radyoterapisi bitti küçülme olup olmadığı iki üç aya belli olurmus, ayın 17sinde de kemo baslayacak. Çok zayıfladı yemek yiyemiyor kusuyor.. Biyopsi sonucu 4.evre akciğer kanseri.. Yüregimiz yangın yeri.. Dualarınızı esirgemeyin

Reactions: H M
Kafam çok dalgındı şimdi gördüm özür dilerim Allah razı olsun kızlar

7 tane okudum 1 yasin hediye ettim
53 tane okudum canim yukardaki arkadas da 7 tane okumus kalan:67.840
Rabbim sifalar versin insallah

Son durum Şu an hastanede abim ilk kurden sonra rahatsızlandı kanında enfeksiyon varmış bir hafta yatış verdi doktor

Kafam çok dalgındı şimdi gördüm özür dilerim Allah razı olsun kızlar

Son durum Şu an hastanede abim ilk kurden sonra rahatsızlandı kanında enfeksiyon varmış bir hafta yatış verdi doktor

Rabbim bir an once tamamen duzelmesini nasip etsin insallah canim Rabbim isterse hersey olur.. canim belki biliyosundur ama cok guzel bi sifa duasi var onu her an okuyun anlami da cok guzel..

Türkçe Okunuşu: Ezhibil-be'se rabben'nasi eşfi ve enteş'şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekame.

Anlamı: Bu hastalığı gider Ey İnsanlarin Rabbi! Şifa ver, cünkü şifa verici Sensin. Senin vereceğin şifadan başka şifa yoktur. Öyle şifa ver ki hiçbir hastalık bırakmasın!

40 tane aldim 67.800
Allah razı olsun canım Aminnn Allah razı olsun canım Rabbim inşallah bu duaların hürmetine abimi sağlığına kavuşturur bu duayı da sürekli okuyorum zaten artı esmalar devamı okuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…