Kanlı akıntı

Benimde olmuştu ama adetim oldu bitti 2 hafta sonra oldu.gittim yumurta catlamamis kist olmuş,smear almsti.. ilaç vs verdi düzeldi 6 ay sonra hamile kaldım yeniden
Kürtaj oldunuz mu kürtajdan sonra mi oldu

Çok çok geçmiş olsun zor bir durum Allah kimseye yaşatmasın bizlerde bir daha yaşamayız inşallah ilk gebeliğimdi çok korkuyorum tekrar aynı şeyi yaşamaktan

Çok çok geçmiş olsun zor bir durum Allah kimseye yaşatmasın bizlerde bir daha yaşamayız inşallah ilk gebeliğimdi çok korkuyorum tekrar aynı şeyi yaşamaktan
Sanada çok geçmiş olsun kuzum
Benimde ilk gebeliğim kimyasal oldu..
Sonra dış gebelik geçirdim..
Şimdi kese boş ve düzensiz..
İnşallah Rabb'im bundan sonra sağlıkla.nasip etsin.. hayırlı evlatlar versin

yok kuzum allah razı olsun ınsallah rabbım hayırlı zamanda hayırlısı ile kucağımıza almayı nasip etsin..
ben hep boyle dua ederdım demekkı hayırlı olan buymus dıyorum..
rabbımın hıkmetınden sual olmaz ama cok zorlanıyorum- zorlanıyoruz.. kadınlar olarak
yapan doktor cok onemlı aklını boyle kotu seylerle evham yapma bende cok evham yaptım ama elımızden ne gelir.
o yuzden ıcını ferah tut. yapısıklık vs olmadı yumurtalıklarımda da sorun yok dedı doktor

bakalım ınsallah adet olunca saglıklı bir sekılde vucudumuz yenıden kendını toparlar.

Evet kürtaj oldum,2021 ekimde kürtaj oldum. İlk ay adetim oldu bitti 2 hafta sonra yeniden leke geldi,az kanamayla birlikte

Evet kürtaj oldum,2021 ekimde kürtaj oldum. İlk ay adetim oldu bitti 2 hafta sonra yeniden leke geldi,az kanamayla birlikte
Benimde aynen öyle oldu ama ilaç vermeye gerek duymadı çok küçük kist bile demeyim folik deyim dedi geçer mi kendiliginden

Evet ya bende hep sağlıkla hayırlısı ile nasip etsin Allah'ım diyorum dua ederken..
Haklısın işlem öncesi kafamı bulandirmak istemiyorum çok üzülüyorum ama Rabb'im beterinden korusun demekki bu şekilde hayirliymis..
6ay önce de dış gebelik geçirmiştim..
Psikolojik olarak biraz zor bir dönem ama geçecek..
Rabbim sağlıkla versin hepimize

Selam canım ben 5 ocakta kürtajı oldum kürtaj öncesinde 10 gün kadar kanamam olmuştu kürtaj sonrasında iki gün kadar sürdü yada sürmedi sonra kanama kesildi o anda işlem sırasında hiç bir şey hissetmiyorsun sonrasında çok az bi adet ağrısı gibi bi ağrı oda çok kısa sürdü sonrasındaki psikolojik süreç herkes için farklı geçer tabikide önemli olan burada eşinin desteği ailenin desteği sonrasında ben bir hafta raporluydum ama normal hayat dönebilecek durumdaydım herhangi bir ağrı sızı yoktu antibiyotik kullandım bir hafta sonra kontrole gittim doktor herşeyin normal olduğunu temiz olduğunu söyledi antibiyotikten dolayı hafif kaşıntım vardı onun için fitil verdi birde doğum kontrol hapı bir ay kullanmamı söyledi adetin tam olarak sökülebilmesi için şubatın 3 nde doğum kontrol hapı bitti normalde bittikten 4 gün sonra regl olurdum ama hala olamadım. Geçtiğimiz cumartesi tekrar gittim adet kanamasının olduğunu söyledi ama bekliyormuş yumurtalıkları vs kontrol etti normal dedi duygusal süreç stres etkilemiş olabileceğini söyledi adet söktürmek için progestan iğne 3 adet bir kerede yaptı 10 gün içinde olursan olduğun gün gel bakalım olmazsan 10 gün sonra yine gel bakalım dedi 6. Gün bu gün hala olmadım pazartesi tekrar gideceğim bakalım nelerle karşılaşacağız bende rahim yapışıklığından korkuyorum eğer olsaydo ultrasonda çıkarmıydı bilemiyorum umarım strese bağlı bi gecikmedir diye dua etmekten başka bir seçeneğimiz yok şuan için bakalım

Çok sağol canım benim
Ne güzel yazmışsın..
Süreci şuan kimse bilmiyor aile olarak eşim ve arkadaşlarım ile geçiyor süreç..
İnşallah benimde çok kolay geçer..
Bende on gündür leke ve kanama var ama.oihti düşmedi..
İnşallah seninkinde belki stresten gecikmistir canım, hayırlı haberler almayı nasip etsin Allah'ım..
Bir daha yaşatmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…