kanım düşük çıktı

canım demirin vücut tarafından emilemiyen kısmı dışkıyla dışarı atılır, demir de doğal olarak siyah renk verir ilacı kestiğinde bu etki ortadan kalkar herhangi bi sorun yaratmaz merak etme

kabızlık veya ishal gibi yan etkiler de oluşabiliyor nadiren de kasık ağrıları kramplar Çok üzgünüm çoook

kızlar ayrıca kansızlığınız varsa çay ve kahve içimini de azaltmanız gerekli bunlarda doğal olarak bulunan tanen dediğimiz maddeler demiri absorbe eder

o nedenle çoook çay içenlerde kansızlık olur diye bi inanış vardır toplumdasengözlerimebaksanab

kan hapı dışkının rengini koyulaştırır canım ben gyneferol sanol içiyorum içindeki prospektüstede yazıo zaten normalmiş yani o ama ben aç deilde tok karnına öğlen içiyorum tok karnına içilcek yazmıştı eczacı öle alıyorum bende...

canım bende aynı ilacı alıyorum...ama aç karna içiyorum...

canım bende aynı ilacı alıyorum...ama aç karna içiyorum...

neden acaba bana tok karnına verdii:uhm: çoğu kişiden duydum kan hapını aç karnına içiyorum diye gerçi arkadaş aç karnına içiyodu midesini bulandırmış çok sonra doktoru tok karnına al demişti.:smiley-cool: oncacım mide yanması yapıomu o kan hapı sende bana sana o hap yapıomuş gibi onu içtikten sonra yanıomuş gibi gelio yada denk gelio bilmiyorum anlamadımm:uhm:

kizlar bende hamilelik oncesi baktirmistim,kansizlik problemim yoktu...simdi dun demir ve sekerim icin kan aldirdim,10 gun sonra ebe ye gidip ogrenicem sonuclari.....kabizligimda var,su icmeye gayret ediyorum..bakalim ne olcak sonuclar,merakla bekliyorum .....

yok canım hiç yapmadı...zaten ben duzenli almıyorum...bir gun alıp bir gun almıyorum...aşırı kabız oluyorum ozamanda bebek rahatsız oluyor...
şuanda doktorumun bana verdiği
balık yagı(haftada 2 kere alıyorum)
demir ilacı(haftada 3-4 kere alıyorum)
kalsiyum ilacı(hafatada 3 kere alıyorum)
vitamin(haftada 2 kere alıyorum)
var...
çok ilaç içmek istemedikçe bir sürü ilacım oldu...kalsiyum ilacı kullandıktan sonra CALCİMAX agzımda iğrenç bir tat kalıyor...o yuzden kendim kalsiyumu besinlerden almaya çalışıyorum...

oy sen baya bişi içiyormuşsun oncacımm bana kanla vitaminden başka bişi vermedii mide yanması için vericekti onuda ben istemedim başka hap falan içmek istemedim

bende kan hapını günde 1 kez alıyordum ama kanımı 10,00 civarında tuttuğu için günde 2 kez al artık dedi dr.um ben birini bile içmeyi unutuyom ya hayırlısı:sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…