Kandilde Dualaşalım mı??

arkadaşlar herkesin kandili mubarek olsun bugece yapılan bütün dualar kabul olur inşallah ayrıca dün bebek mevlidine gittim orada herkes için dua ettim

REGAİP KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN. ALLAHIM BU MÜBAREK GECEDE DULARIMIZI KABUL ETSİN VE BİZLERE HAYIRLISINDAN EVLAT BAĞIŞLASIN İNŞALLAH. AMİN.. a.s. HEPİMİZ İÇİN DUA EDECEĞİM BU GECE.. :1hug:

Arkadaşlar hepinizin kandili mübarek olsun bu gece çok dua edelim kuran okuyalım Allah hepinizin gönlüne göre versin herşeyi hakkınızda hayırlısı neyse o olsun...

yüce allahım hepimizin dualaraını bu mübarek gecede kabul eder inşallah.herkesin kandili mübarek olsun

herkesin kandili mübarek olsun.allahım isteyen herkese bir evlat nasip eder inşallah....

bende herkese edeceğim kızlar rabbim herkese versin bizi de dua edin bebeğimle

arkadaşlar hepinize en içten dileklerimle..umuyorum ki bu sene bebek isteyen tüm kadınların kucakları boş kalmasın......bu mübarek kandil günü hepinizin duaları kabul olsun..allahım hepimizin dualarını kabul etsin......

herkezin kandili mübarek olsun. Bu gece bol bol dua edelim birbirimize Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın tez vakitde sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin herkeze...

rabbim cümlemizin kandilini mübarek etsinn... Dualarimizi kabul etsin.. Ciğeri evlat hasretiyle yanip tutuşan cümle anne adaylarina en kisa zamanda meleklerini göndersinn..kimsenin kucağini boş birakmasin.. Hamile olanlarada sağlikla sihhatle bebeklerine kavuşmak nasip etsinnn.. Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.....

kandiliniz mübarek olsun kızlar
allah kiseyi evlat hasretiyle ve evlat acısıyla karşılaştırmasın canlarım ya.....
bütün hamişlere kolay doğum ve hasta bebişlere şifa versin....

herkesin kandili mübarek olsun inşallah hayırlara vesile olsun yüzlerimizi güldürsün hayırlı ve sağlıklı tez zamanda isteyen herkese banada evlat nasip etsin adına kurban oldugum ALLAH IM AMİN AMİN

hepinizin kandili mübarek olsun. bu mübarek günde Allah dualarımızı kabul eder inşallah. bizlere de sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.

yarabbi sana yalvarıyorum.sevgılı peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden hayırlı ve salih bi evlat istiyoruz ey cok sevdiğim peygamberim muhammed aleyhusselam seni vesile ederek rabbime yalvarıyorum senin hatrın için kabul etmesini istiyorum ya
rabbi bu yüce peygamberi bana şefaatçi eyle onun hürmetine bütün k.k arkadşlarımın dualarını kabul eyle.

Cenab-ı Hak Kur’an-ı Kerimde “bana dua edin size cevap vereyim” ( mü’min,60) buyurmaktadır.

Bazıları bu ayet-i kerimeyi öne sürerek şöyle demektedirler: madem Allah “bana dua edin bende kabul edeyim” demiştir. Neden çokça dua ettiğimiz halde bazıları kabul edilmiyor. Bu hususta alimlerimiz ittifakla bu ayette Allah “cevap veririm” demektedir, “ Kabul ederim” dememektedir. Nasıl ki, sen bir hekime gitsen ve desen “ ey hekim bana şu ilacı ver” elbette hekim sana cevap verir ve “ buyurun” diye cevap verir. Fakat istediğin şey ya hikmetsiz, ya faydasız veya sana zararlı bir ilaç ise, onu değil de daha güzelini sana verir.

Aynen onun gibi, mutlak hikmet sahibi Cenab-ı Hak “ bize ve dualarımıza cevap verir. Ama kabul etmek hikmetine tabi olduğundan bazen istenen şeyin aynısı bazen de daha güzelini bazen de zararlı olduğunu bildiği için hiç vermez.
Sözler vardır dünyadan öte, kalpten içeri... Sözler vardır yerden gelen ama semaya emanet edilen... Cennetin duvarları o sözlerle örülür. Gözyaşları o sözlere eşlik ederler. O yaşlar toplanır, Cennetin ırmakları oluverirler. Bu yüzden o sözler dudaklardan çıkar çıkmaz meleklerin kanatlarında semalara yükselir, Rabb'in kapısına serilir. O'nun cevabı özlenir. Özlenesi sözlere hasret ve hayretle beklenen cevap işitilir. Dua edenin kalbine iletilir. RABBİM BİZE HAYIRLI OLANI NASİP ET AMİN

hepinizin kandili mübarek olsun arkadaşlar.çbende okurum akşam yasin allah inşallah hepinize güsel hayırlı bebişler versin hamişlerede güsel doğumlar nasip estin inşallah allah....

bugün Kandil
El açıp yalvarmalı Rabbe
Duaların kabulü, Günahların affı için
birbirimizi unutmayalım mübarek gecelerde
dualarda buluşmak dileğiyle...

Canlarım, hepinizin dualarını tek tek okuyup, içime sindire sindire amiiiiinnnn dedim, inşallah akşamda bol bol dua ederim nasipse. Hepinizden Allah razı olsun canlarımŞeniz

" Dualarda buluşmak dileğiyle..."

Rabiim bu gecenın mubareklıgı hurmetıne dunyada anne olmak ısteyıpte olamıyan tum kadınlarımıza en kısa zamanda anne olmayı nasıp etsın ınsallah.RABBİM hayırlı ve sağlıklı evlatlar,anne adaylarımıza kolay dogum hastalarımıza sıfa nasıp etsın insallah.

tum dualarımızın hayırlısıyla kabul olması dılegımle...

Canim dogrusun. Bende netten pzt. si saliya baglayan gece diye okuyunca sasirdim.

Allah razi olsun.

slm kızlar herkesin kandili mübarek olsun ben dua etmeye başladım ..................
YÜCE RABBİMMMMMMMMM HEPİMİZİN DUASINI KABUL ETSİN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…