Kanda negatif çıkıp sonradan hamile olduğunu öğrenen varmı

melikeekilem

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2023
32
-12
Kanda test yapıp negatif gelen sonradan hamile olduğunu öğrenenler varmı acaba benim için çok önemli

Adetten önce yaptırdıysanız sonra pozitife dönebilir ama adet günü geçtikten sonra yaptırdıysanz ihtimal daha düşük

Bazıları şey demiş adetten sonra yaptırıpta 9.günü pozitif olduğunu görenlerde olmuş gecikmede 7 gün çıkmayıpta 9.gün pozitif olanlarda varmış sanırım geç döllenmeden ötürü

Bazıları şey demiş adetten sonra yaptırıpta 9.günü pozitif olduğunu görenlerde olmuş gecikmede 7 gün çıkmayıpta 9.gün pozitif olanlarda varmış sanırım geç döllenmeden ötürü
Ben 4 gün önce kast testle öğrendim adetin üzerinden 3 gün geçtikten sonra pozitif oldu

Daha doktora gitmedim biraz korku var rabbim nu sefer sağlık hayırlı evladımı kucağıma almayı nasip etsin isteyen herkese amin

Daha doktora gitmedim biraz korku var rabbim nu sefer sağlık hayırlı evladımı kucağıma almayı nasip etsin isteyen herkese amin
Hadi güzelim inşallah hayırlısıyla hamilesindir inşallah benimde 9 gün gecikme geç döllenmeden şüpheleniyorum gögüslerim şiş damarlar belli oluyor 7. Gün test verdim 1.20 çıktı tam netlik 14 gün belli olur diye söylüyorlar inşallah ikimizde hamileyizdir

Testimde koyulaşma varmı canım çok endişeliyim daha önce dış gebrliğim birde kese gözüktü sonra düşük yaptım rabbim bunu sağ salim kucağıma almayı nadip etsin bu cumanın hürmetine inşallah sende hemen pozitif görürsün

Eklentiler

• IMG_20230106_095230.jpg
    62,1 KB · Görüntüleme: 120
Evet koyulasma var umarım hamilesindir kan testi vermelisin Allah nasip eder inşallah

Baya gözüküyor ve netleşmiş hamilesin bence bu sefer oldu instegram kullanıyormusun ordan ekleyelim istersen

Benimde 20 gündür gecikiyor kanda 0.116 çıktı ama şüpheli bakti doktor goguslerimde sertleşme var birazda sizi yarın bende idrar testi yapicam umarım Allah nasip eder

Benimde 20 gündür gecikiyor kanda 0.116 çıktı ama şüpheli bakti doktor goguslerimde sertleşme var birazda sizi yarın bende idrar testi yapicam umarım Allah nasip eder
İnşallah sizde hamilesinizdir çok zor çocuk sahibi olmak rabbim kimseyi sınamasın düşmanın kucağını bile boş bırakmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…