Kanama ve kese aşağıda olması...

Anneolmaarzusu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2019
11
1
30
Merhaba kızlar. Ben dün hastaneye yattım hafif pembe bi kanama ile bebeğim henüz 5 haftalık. Gece 3 te aşırı ağrı ve kanama oldu. Direk yataktan kalmadan ilac alarak yattım. Sabah doktorum keseyi vajinal muayene ile gördü ama kese çok aşağıda düşük olabilir dedi. Böyle şeyler yaşayan oldu mu ?

Evet canim ben ilk gebeligimde yasadim malesef once kalp atisini duymak icin beklettiler progestan kullandim dusuk olmasin die sonrasinda kalp atisi olmadi yani yasamiyordu ama bana okadr uzun bir sure ve yuksek dozda progestan kullandirdilar ki dusuk bile olmadi amliyat oldum malesef ilk gebelik cok sikintili gecti ama ikincisi cok sukur bir melek ayni dusuk tehlikesini vs ikincidede yasadim yine ilaclar ve sabah aksam yatarak gecirdim hamileligimi Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin ins bu arada kanama gordun die korkma ben ikinci gebeligimde nerdeyse 6 aylik olana kadr surekli kanama sikayetiyle belki 3 gune bir hastanye gittim eger bebegin saglikliysa ve eger onu kucagina almak snin nasibinde varsa ilaclarla falan bi sekilde dusuk engelleniyor

Benimde ilk gebeliğim sıkıntılı olmuştu. 5 aylık doğum yaptım. Şuan hastanede yatıyorum ve içimde korku var. 9 da doktor gelecek bakalım ne diyecek. Dua edin bize 😥

Etmezmiyim Allahim sana ve bebegine hayirli omurler nasip etsin ins saglikla cok guzel gunler gorun lutfen sonucu yazarmisin

Sabah kontrol etti doktor bebek daha da aşağı inmiş ve kanamam var. Eve çıktım
E sonuc bisey demediler mi canim o halde nasil eve gonderdiler seni Allah korusun rabbim gonlune gore versin ins su hayirli gunde hakkindakinin en hayirlisi neyse onu nasip etsin ins

E sonuc bisey demediler mi canim o halde nasil eve gonderdiler seni Allah korusun rabbim gonlune gore versin ins su hayirli gunde hakkindakinin en hayirlisi neyse onu nasip etsin ins
Doktorum yatışa devam et dedi. Ama ben çıkmak istedim zaten düşecek çok aşağı inmiş deyince birde kanama artınca dedim evime gideyim. Zaten moralim bozuldu orda yatmakta istemedim. Ama şimdi ayaklarım havada yatıyorum belki yukarı çıkar ama kanama ve agrım fazla. Korkum çok cok fazla

Doktorum yatışa devam et dedi. Ama ben çıkmak istedim zaten düşecek çok aşağı inmiş deyince birde kanama artınca dedim evime gideyim. Zaten moralim bozuldu orda yatmakta istemedim. Ama şimdi ayaklarım havada yatıyorum belki yukarı çıkar ama kanama ve agrım fazla. Korkum çok cok fazla
Lutfen yipratma kendini kismetinde varsa olur emin ol hayirlisi neyse o olsun insss rabbim yardimcin olsun hangi sehirde yasiyorsun

Ben izmirde yasiyorum cnm Butun dualrim seninle ins hayirli haberlerinide bizimle paylasirsin

Ben izmirde yasiyorum cnm Butun dualrim seninle ins hayirli haberlerinide bizimle paylasirsin
Acile gittim biraz önce. Doktorum eğer düşük olacaksa bu kanamayla beta hcg düşer dedi gittim baktirdim. 2 gün önce 1719 du bugün 3917 doktorumu aradım sağlıklı dedim sana uğraşma sadece kesen aşağıda sen dinlen pazartesi bakalım dedi. Kanamam bitse kesem yukarı çıksa. Evlat acısını bir daha yaşamasam 😥

Acile gittim biraz önce. Doktorum eğer düşük olacaksa bu kanamayla beta hcg düşer dedi gittim baktirdim. 2 gün önce 1719 du bugün 3917 doktorumu aradım sağlıklı dedim sana uğraşma sadece kesen aşağıda sen dinlen pazartesi bakalım dedi. Kanamam bitse kesem yukarı çıksa. Evlat acısını bir daha yaşamasam 😥
Bak once guzel dusun karamsarlikdan cik Allah buyuk sen sikintiya girdikce oda uzulur strese girer ayaklarini uzat dinlen bol su tuket fazla is yapma agir kaldrma kendini sicak tut ayaklarini genelde havada tut afedersin buyuk tuvaletini yaparken fazla ikinma bnu bana doktorum onermisdi ben cok guzel haberlerini bizimle paylasacagina inaniyorum dualarim seninle ins

Bak once guzel dusun karamsarlikdan cik Allah buyuk sen sikintiya girdikce oda uzulur strese girer ayaklarini uzat dinlen bol su tuket fazla is yapma agir kaldrma kendini sicak tut ayaklarini genelde havada tut afedersin buyuk tuvaletini yaparken fazla ikinma bnu bana doktorum onermisdi ben cok guzel haberlerini bizimle paylasacagina inaniyorum dualarim seninle ins
Doktor bana ikiz olma ihtimali yüksek dedi. Çünkü bugün adet günümdü biz geçmeden öğrendik. Bugün çok sevilen bir aile büyüğü olayı bilmeden ikiz oğulları olacak üzülmesin demiş. Içim rahatladı. Bebeklerine bir şey olmayacak demis

Merhaba kızlar. Ben dün hastaneye yattım hafif pembe bi kanama ile bebeğim henüz 5 haftalık. Gece 3 te aşırı ağrı ve kanama oldu. Direk yataktan kalmadan ilac alarak yattım. Sabah doktorum keseyi vajinal muayene ile gördü ama kese çok aşağıda düşük olabilir dedi. Böyle şeyler yaşayan oldu mu ?

10. Haftada benimde öyleydi protestan hap ve iğneyle atlattım şükür. Rabbim sana bağışlasın yavrunu 🙏

Doktor bana ikiz olma ihtimali yüksek dedi. Çünkü bugün adet günümdü biz geçmeden öğrendik. Bugün çok sevilen bir aile büyüğü olayı bilmeden ikiz oğulları olacak üzülmesin demiş. Içim rahatladı. Bebeklerine bir şey olmayacak demis
Ohh karamsarliga dusme bncede bu sikintilarin sonu cok guzel olacak ins

Evet aşağıdaydı rahim ağzı uzunluğumda kısaydı serklaj işlemi yapılma ihtimali vardı haplarla iğnelerle bir şekilde düzeldi çok şükür. Şuan 19 haftalığız bir sorun yok şimdilik.
Masallahh Allah sizede hayirlisiyla kucaginiza almayi nasip etsin ins sag salim cennet kokusu duyun

X