Kanama alanı yaşayanlar yardım eder msnz

Canm kam uyuşmazlığı Bende de var bende ilk gebelimde 9 hafta birde 28 haftada yapmıştım önlem amaçlı yapıyorlar

Merhaba. Mesajınız ne kadar iyi geldi anlatamam. Bu mübarek akşam da gönlüme su serptiniz. Güzel kızınızla beraber mutlu bir ömür diliyorum size. Darısı başıma :)
Amin hiç korkmayın lütfen Allaha bırakın hamileliğinizin tadını cıkartın mevlam neylerse güzel eyler Rabbım kucağınıza almayı nasip etsin inşallah ve isteyen herkese nasip etsin amin

Benim kesenin üstünde de kabama alanı vardi. Progesteron kullandim, kuculerek bitti. Tek farkimiz benim dışa çıkan kanamam olmadi sadece iç kisimda kaldi

Merhabalar. Öncelikle emeğiniz içim teşekkür ederim,uzun uzun yazmışsınız. En son kontrolde doktor kanama alanının küçüldüğünü söyledi . Zaten kahverengi leke de o yüzden geliyormuş. Kanama alanı kesenin altında ve rahim ağzına yakın olduğu için lekelenerek bitecek inşaallah dedi. Yarın 10 haftalık olacağız nasipse. Dilerim kısa zamanda atlatırız. Tecrübelerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim

Merhabalar. Bende hep dinleniyorum,hiç bir şey yapmıyorum. Biraz sıkıldım ama mecbur sabredeceğim. İnşaallah bizde atlatacağız. Çok teşekkür ederim

Benim kesenin üstünde de kabama alanı vardi. Progesteron kullandim, kuculerek bitti. Tek farkimiz benim dışa çıkan kanamam olmadi sadece iç kisimda kaldi
Merhabalar. Benim tam kesenin altında rahim ağzına yakın bi yerde olduğu için çıkış yolu bulmuş. Çok şükür bir kez kanamam oldu,kahverengi leke şeklinde devam ediyor. İnşaallah azalarak biter. Sevgiler

Amin hiç korkmayın lütfen Allaha bırakın hamileliğinizin tadını cıkartın mevlam neylerse güzel eyler Rabbım kucağınıza almayı nasip etsin inşallah ve isteyen herkese nasip etsin amin
Amin,Allah razı olsun. Çok teşekkür ederim desteğiniz için. Sevgiler

Çok iyi anlıyorum sizi. Bende 6 haftalık hamileyim ve kanamam var. Gittikçe artıyor progesteron kullanıyorum. Yarın kontrolüm var ama çok korkuyorum sizde durum nedir. Allah yardımcımız olsun çok zor bir süreç

Benim kanamam kesilmişti. Allaha çok şükür bir daha da olmadı. Proluton depot iğne ve prolutex iğne kullanıyorum bende. İnşaallah kontrolde güzel şeyler duyarsınız. Dualarım sizinle.

Benim kanamam kesilmişti. Allaha çok şükür bir daha da olmadı. Proluton depot iğne ve prolutex iğne kullanıyorum bende. İnşaallah kontrolde güzel şeyler duyarsınız. Dualarım sizinle.
İnşallah çok teşekkür ederim.

Merhaba bu gün sabah uyandığımda iç çamaşırımda kahverengi leke gördüm çok korktum doktora gittiğimde kanama alanı gördü iğne verdi ama benim dikkatimi çeken şey sanki bebek hiç hareket etmiyor gibiydi. Kalp atışı var bu benim kuruntum mu siz kanama yaşarken buna dikkat ettiniz mi

Geçmiş olsun. Bende son 2 haftadır kanamalarla uğraşıyorum malesef. 9+3 oldum bugün doktordan geldik kanama alanım var benimde rahim ağzına yakın bebeğin altında kalıyor çok şükür bebeğim tüm olanlarda habersiz gibi büyüyor ama ben endişeliyim tabi. Progestan kullanıyorum . İnşallah hepimizinki geçecek. Rahim ağzına yakınmış seninkide doktor bana öyle olunca avantajlı oluyor bebeği etkilemiyor genelde kanama dedi. İnşallah sağlıkla kucağımıza alabiliriz bol bol su içip dinlenmemiz lazım

Merhaba ben de 7+2 haftalık hamileyim şu an tüp bebekle, 6. Haftada ve 7. Haftada pıhtılı şekilde kanama yaşadım, ilkinde kanama alanından bahsetmedi ama dünkü kanama sonrası kontrolümde kanama alanı var dedi. Şu an durumunuz nasıl acaba? İnşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız

Merhaba. Bebek 10. Haftada hareketleniyor diye biliyorum . Siz kaçıncı haftadasınız?

Merhaba. Çok geçmiş olsun . Kahverengi lekelenmelerle kanama alanı bitiyor yavaş yavaş. Dinlenin bol bol. Rahim ağzına yakın olduğu için kan çıkışı oluyor zaten. Ben kanamam olur diye korkudan uyuyamıyordum ama inanın geçiyor. Dualarım sizinle . Her şey güzel olacak Allahın izniyle:)

Merhabalar. Çok geçmiş olsun. Lütfen bol bol dinlenin ve moralinizi yüksek tutun. Bende kanama yaşadığımda dehşete düşmüştüm ama olabiliyormuş. Çok şükür biz iyiyiz. Sizde iyi olacaksınız Allahın izniyle. Birazcık sabır:)

Benim de kanamam var 5 gündür. Ped doldurmuyor ama sona ermiyor. Progesteron verdi doktor onu kullanıp dinleniyorum sadece. Gittiğim bir doktor bebekte gerilik var dedi, ancak benim bebeğin oluştuğu zamana göre yani ilişki olduğu zamana göre doğru haftasında bebek. Doktorlar sanırım regl tarihini dikkate alıyor. Ben bir umut kullanıyorum hâlâ progesteronu. Buralarda kafa dağıtmaya çalışıyorum. Telefonda oyun oynuyorum. Tüm günüm böyle geçiyor. Doktor düşecek dedi ama bilemiyorum yarın kendi doktoruma gideceğim ancak randevu alabildim. Bakalım o ne diyecek. Herkes ilk gebelikte düşük normal üzülme diyor. Ama o iş öyle olmuyor. 6 haftadan fazladır içimde taşıdım, bedenimde yaptığı değişimleri hissettim. Hayaller kurduk, eşim de ben de çok üzüldük. Aklıma geldikçe ağlıyorum. Bana dua eder misiniz yarın duyacaklarımdan çok korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…