Kan verdikten sonra kolda oluşan ağrı ve morluk

Ay-n ilk Hali

Minik küncü tanem benimle ♡
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2016
2.530
1.430
Merhaba hanımlar.

Perşembe günü kan testi için kan vermiştim ve kan alınır alınmaz iğnenin girdiği bölgenin çevresinde bir ağrı/sızı oluştu. 5 gün oldu ve hâlâ ağrıyor (üstüne yatamıyorum), dokunduğumda da kan alınan damarımın ve çevresinin taş gibi olduğunu hissediyorum, pazu kasım ağrıyor ve fotoğrafta da gördüğünüz gibi çok fazla morluk var.

Morlukların neden 2 kalın çizgi halinde olduğunu da anlamış değilim, sanki tenimin altından 2 tane damar görünüyor gibi. Ne zaman kan versem böyle oluyor, sizce neden olabilir?

Teşekkürler...

Eklentiler

• 14786233040462123659152.jpg
    26,5 KB · Görüntüleme: 9.781
Son düzenleme:
Mesajı şimdi gördüm. Geçti mi kolunuzdaki morluk. Benimde koluma mecburiyetten hoppa bir stajer iğne yapmıştı .kapkara mor olmuştu , hastalık kaptım diye çok korkmuştum biraz geç geçti ama bir şey yoktu.olmadıda .

Evet geçti ama her kan verdiğimde aynı durumu yaşıyorum. Üstüne bile yatamıyorum kolumun. Hassas bir vücudum var sanırım. Hemen morarıyorum bir yere çarpınca ve morluklarım geç geçiyor.

Geçen hafta perşembe ben de kan tahlili yaptırdım ve kolumun şu an ki hâli!!! Hemen geçecek gibi de durmuyor. Görenler yanlış anlayacak, eşim falan dövüyor zannedecek diye korkuyorum
Haftaya yine aynı yerde kan vermem lazım tiroid kontrolü yüzünden.

Eklentiler

• 0BACA7BB-535A-4B7A-918F-386C49F6CBD5.jpeg
    31,1 KB · Görüntüleme: 6.747
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…