Kan uyuşmazlığı olanlar bakabilir mi

Meyremasya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2022
771
157
27
Kızlar benim 2 düşugum oldu şuan boş kese taşıyorum hepsinden kanamam oldu iğne vuruldum 72 saat dolmadan bugün Bi arkasimla karsilastim dertleştik bana bunun için her ay iğne olmam gerektiği ni söyledi ben şu şekilde biliyorum ilk gebelikte sıkıntı olmuyor ikinci gebelikte kanama olursa 72 saatte iğne vurulması gerek birde hamileligin ilerleyen haftalarında oluyor diye biliyorum
Bu konu hakkında farklı bilgisi olan var mi

Arkadaşınız saçmalamış. Kaçıncı gebelik olursa olsun kanama olduğunda iğne vurulur, olmazsa 28. haftada vurulur.

Sen doğru biliyorsun canm bendede var kan uyuşmazlığı doğumdan snra bebeğime atıldı hatta 1 düşüktü 2 .gebeliğimdi ben farklı sebepten kaybettm bebegimi ama kan uyusmzligi her ay atılmaz hamile kalınca doktorlara mutlaka soyle onlar doğru yolu izliyorlar

Valla bende şaştım kaldım mutlaka söylüyorum
Belli kayıplar yaşayınca insan Bi umut kovaliyo

Merhaba . 7 haftalıkken kanamam oldu. İğne yaptılar. Ama sonrasında kalbi durmuştu maalesef. Arkadaşınızinki yanlış bilgilendirme.

benimde ilk doğumumdan sonra iğne yapıldı, sonra 5 haftalıkken düşüğüm oldu kanamamda 3 hafta sürdü ama bunda iğne yapmadılar çünkü o kadar küçük haftalık bir bebekte vücut antikor üretmezmiş Şimdi yeniden hamileyim sadece bi kan tahlili yaptılar pozitif olsaydı iğne yapıcaktık ama negatif çık tı 28 de tekrarlıycaz testi dedi dr.

Senin neden düştü doktorlar ne dedi
Belli bir nedeni yok canım. Pıhtılaşmam yoktu zaten ilaç kullaniyordum. Gelişim olmazsa vücut atar dediler o kadar. Ama şunu da düşünmüyor değilim. Kan uyuşmazlığı iğnesi vurulmasaydim bebeğimin kalbi atmaya devam eder miydi bilmiyorum. Çünkü vurulmadan önce kalbi atıyordu kanamaya rağmen. Offf bilmiyorum inan ki . İnşallah hiç kimse yaşamaz bunu.

Amin inşallah bilemiyoruzki malesef insanın aklından türlü türlü şeyler geçiyor rabbim Bir daha yasatmasin

Merhaba,
Tekrar ne kadar sonra hamile kaldınız acaba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…