Kan testinde Ne zaman anlaşılır?

cilekanonim

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2022
179
235
Selam kızlar
Tam yumurtlama günü olduğumu düşündüğüm 3 gün peşpeşe naneleri yedik, korunmadık. Şimdi daha 6gün geçti üzerinden heyecandan sürekli düşünmekten duramıyorum sağ kasığımda da hafif bi ağrı var gibi hissediyorum. Reglime daha 12 gün var. Acaba ne zaman çıkar kan testini ne zaman yaptırmalıyım bilen birileri yazabilir mi (hamilelikle ilgili kısımlarda cevap alamadım buraya yazdım)

Döllenmeden 9-10 gün sonra,adet gününüze 4-5 gün kala kan testinde belli olabilir.Bekleyeceksiniz

Sabir sabir dur hele daha regl oncesi erken gebelik testinde cikar. Kanda da regl.gununden sonra.cikabilir

Hayırlı haberler alırsınız umarım benim reglime 4 gün kala çıkmıştı kan tahlilinde.

Reglinize 12 gün varsa 6 gün öncesi ovülasyon döneminiz olamaz.

Yumurtlama tarihiniz regl başlangıcından önceki 14 günde olur. Yani atıyorum 32 günde bir regl oluyorsanız yumurtlama gününüz 18. Gündür.

Adet gününüzü, hatta geçmesini bekleyin. Çok didikleyince kendimiz de geciktiriyoruz ya da kimyasal gebelik vs yakalıyoruz moral bozukluğu oluyor.

Evet genelde 30-32 gün döngüm o yüzden peş peşe 3 gün yaptım, yumurtlama döneminde daha ıslak ve kasık ağrısı oluyor diye biliyorum hiç ovülasyon testi kullanmadım ama bu ay olmazsa denerim onu da, keşke akışa bıraksaydım 2 senedir evliyim yaparız bi gün modundaydkm deprem filan olunca psikolojim çok etkilendi içime bi şey düştü bi an önce çocuğum olsun diye, düşününce diyorum böyle bi dünyaya emin misin çocuk getirmeye. Ama dürtüsel olarak böyle felaket zamanlarında üreme dürtüsü artıyormuş bilimsel olarak da. Ortalama bi insanım demekki

Korunmasız ilişkiden sonra 11. Gün falan artmaya başlar demişti kadın doğum doktoru.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…