Kan testinde beta hcg önce negatif sonra pozitif çıkanlar buraya

Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. 1.5 yıllık evliyim ve çocuk istiyorum, polikistiğim. daha önce de şüphelenip kanda beta hcg baktırdığım oldu ama hep <0.01 çıkıyordu. adetime henüz 1 hafta var ancak kasık batması ve mide bulantım var idrar testim 3 gün üst üste silik çizgi çıktı, beta Hcg 0.4. Doktor şimdilik negatif ama 3 gün sonra test tekrarlansın dedi, aranızda böyle olup hamile kalan var mı?

Merhabalar hoşgeldin.. Benim kan testimde negatif çıkmıştı idrar teslim pozitif ama şuan 6 aylık hamileyim ve bende sadece adet olacak hissi ve karında gerilme gibi belirti olmuştu. Hakkında hayırlısı olsun

Merhabalar hoşgeldin.. Benim kan testimde negatif çıkmıştı idrar teslim pozitif ama şuan 6 aylık hamileyim ve bende sadece adet olacak hissi ve karında gerilme gibi belirti olmuştu. Hakkında hayırlısı olsun

Çok teşekkür ederim cevabın için. Dün kan serumunu idrar testi kasetine damattım negatifti. Bugün tekrar kan vereceğim sağlık ocağına pek umudum yok ama bakalım... Bu arada sağlıkla sıhhatle bebeğini kucağına almak nasip olur inşallah :)

Adet oldunuzmu kizlar yada hamile oldugunuzu ögrendinizmi

Kızlar umarım aranizdan bilen biri bana cevap verir .Araftayim. Bunalımdayim.zaman gecmiyor testler negatif ama adetim gelmedi. Adetime 4 gun kala kan testim negatif cikti. adetim gecikince idrar testi yaptim o da negatifti. Bugün gecikmenin 4.günündeyim sizce hamilelik icin bir ihtimal var mı? yine kan verdim bugun. yarin cikacak ama yeniden negatif duymaktan ürperiyorum.

28 şubat catlatma iğnesinin 12.gunuydu 5 den küçük diye rakam çıktı regl olmadım kan testinin 5.günü bidahamı yapsam tahlil acaba

Benim 12 gün geçti
Cumartesi doktora gidicem kan testi yaptırıcam
benım de adetim 13 gun gecikti 3. gun ve 5. gun kan testi yaptırdım negatıf cıktı ultrosanda baktırdım yok adet sokturucu hap verdı onuda 4. gun halan ıcıyorum yıne bısey yok kızlar ne yapmayalım benım 2 gun bıle gecıkmezdı adetım sızce yıne bı test yapmalımıyım

Gerçekten mi bende de şuan aynı durum var adetimin gecikmesinin 4. Gunndeyim bir haftadır aşırı bulantim oluyor ve adet öncesi ve adetin gelmeyen 1. Günü idrar testi yaptım iki açık çizgi çıktı iki günde de.
Dayanamadım 2. Gün bekledim adet olmayınca eşimle kan testi yaptıralım dedik sonuç 0-100 malesef ama hala gelmedi ve 4. Gunumdeyim dün de yaptım 3. Gündü silik çıktı ama çıktı ( anlamadım ((( sizce var mı ?

Umarım mesajımı gorursunuz 3sene olmus ama .ovulasyan testi yapıyor muydunuz hamıle kaldığınızda acaba?yani tam yumurtlama gününüzü biliyor muydunuz merak ettim

Merhabalar mesajınızı gördüm kızım 3 yaşına giricek adet günümü takip ettim gebelik düşündüğüm de 24 28 arası günde 1 oluyordum 5 gün sürüyordu.. Benim gibi adet olanlar 10 12 14 de ilişkiye girmesi gerek hatta 8 inci gün bile. Benim ovulasyon belirtilerim çok netti akıntı hafif agrı oluyordu adet sonrası ilk denemede olmuştu ozaman 3 ay önce düşük yaptım yine 8 10 12 de denedim o ay yine hamile kaldım şuan bu ay gebelik düşünüyorum şuan ovulasyon belirtim var ama ameliyat oldum bu kez ilk seferde olurmu bilmem hayırlısı Allahtan panik atak hastası oldugu için çok dua ediyorum ilaçları keser kesmez kalkmak istiyorum süre uzamasın diye. Dilerim gönlünüzce olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…