Kan testi zamanı ne zaman ?

eda erc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2021
4
1
30
Adetime 5 gün var ve ben bugün kan testi yaptırdım Negatif çıktı ama korunmuyoruz ve bebek istiyoruz . Sizce erken yaptırdığım icin mi sonuç böyle yoksa doğru mu ? Yani kan testi yaptırmak icin erken mi ?

Hamile olmadığınız için sonuç böyle çıkmış. Geç döllenme değilse belli olurdu.

şüphe duymamak için adetiniz gecikirse kan verin.

Hayırlısı olsun. 🤗

Adetime 5 gün var ve ben bugün kan testi yaptırdım Negatif çıktı ama korunmuyoruz ve bebek istiyoruz . Sizce erken yaptırdığım icin mi sonuç böyle yoksa doğru mu ? Yani kan testi yaptırmak icin erken mi ?
Geç döllenme degilse cikar diye düşünüyorum . Şüphe varsa bekleyin hayırlısı olsun .

Yani korunmuyoruz biz ve istiyoruz da . Benim çok bilgim yok geç döllenme konusunda . Ama testi adetimden önce yaptırdığım icin erken mi diye düşündüm
Erken gebelik testlerinde bir hafta öncesi çıkabildiğine göre kana çok çabuk karışıyor o yüzden geç döllenme olabilir bı kaç gün sonra tekrarlayın

ay çok sevindim canım umutlandım bir an, yani pco olduğum için hep ümitsizim normal yolla .en son 8 ilişkim oldu adetim3 ğün geçti geçen ay da 10 ğün gecikmeli olmuştum.

B
ay çok sevindim canım umutlandım bir an, yani pco olduğum için hep ümitsizim normal yolla .en son 8 ilişkim oldu adetim3 ğün geçti geçen ay da 10 ğün gecikmeli olmuştum.
Benmde pco var canm yumurtlamayı takip etdiysen 14 gün 15 gün sonra adet olunuyo benmde gev yumurtlama oldu erken kam vermiştim zate
Yumurtlamadan 10 gün sonra tesyde cıktı kan değerimde 26 ydı ama önce verdiğim 2 ydi sonra verdiğimde 3.9 doktor şüpheli demişti Ben ama başka şey icin doktora gitmiştim ilac veremem demti

Benimde yumurtlamadan 7 gün sonra 2.0 dı 9 ncu gün 3.9 du 😊Şu an hamileyim sizin kaç değer 3.9 dan sonra 26 71 216 561 5135 oldu0,1

B

Benmde pco var canm yumurtlamayı takip etdiysen 14 gün 15 gün sonra adet olunuyo benmde gev yumurtlama oldu erken kam vermiştim zatemHayırlı

B

Benmde pco var canm yumurtlamayı takip etdiysen 14 gün 15 gün sonra adet olunuyo benmde gev yumurtlama oldu erken kam vermiştim zatemH
Hayırlı olsun canım allah kuçağına almayı nasip etsin,yumurtlama oldugun ğün ve ertesi 2 günü değerlendirdim, cok ağrım var bel ve gögüs ağrısı ama hep adete yoruyorum.

X