Kan tahlilinde değer düşük çıktı ama hamile olabilir miyim?

Bugün 26 gün oldu adet olmadım dediğin gibisi benimde kasıklarımda ve belimde bayağı. Ağrı var midem çok nadir bulaniyo. Ama. Ayaklarım asırı yanıyor ve terlemem var

Bugün 26 gün oldu adet olmadım dediğin gibisi benimde kasıklarımda ve belimde bayağı. Ağrı var midem çok nadir bulaniyo. Ama. Ayaklarım asırı yanıyor ve terlemem var

kelin ilacı olsa basına sürcekte canım:) aynı belirtiler bendede var artık hamişmiyiz yoksa beyin altımız bizi böylemi yönlendiriyo bilemicem ama eger adet dönemin gectiyse test yap derim bilinmezlikler insanı yıpratıyo merak içinde bırakıyo zaten biz kendimizi dinleleye dinleye yakında kafayı yicez :)en azından ben kendi adıma öyleyim

YOk yapmadım Ocak 25inde kan tahlili vermiştim negatif çıkmıştı ama degerim hep0.100 ciikaarken. Bu sefer 0.200 polmustu

YOk yapmadım Ocak 25inde kan tahlili vermiştim negatif çıkmıştı ama degerim hep0.100 ciikaarken. Bu sefer 0.200 polmustu

canım kendini umutlandırma o zaman çünkü değerin hala 0 yani 3-4 falan olsa belki diycem ama çokta bir yükselme yok hormonların etkisi olabilir

canım benim şimdi test yaptırma çünkü ben 29.gunumde yptırmıstım kan testi hemde .. cıkmamıstı. negatifti o yüzden herkesde erkenden cıkmayabılıyormus 45. gunde bıle cıkan var. benım 36.gunum ve ben hala adet olmadım beklıyorum sende 30 gun bekle adetini 30 baz alarak bekle 4 -5 gun gecsın hala adet olmadıysan test yaptır bnde bugun yaptırıcam artık. ılk defa boyle gecıkme oldu bu arada gebelik ılk once kanda en son ıdrardA belli olur ....

Zaten gecen aydı ve sonra iki günlük bı kanamam oldu bu ay daha adet olmadım bu ayin sonunu bekliycem bakalım kısmet Allah hayırlısını versin hepimize

tesaduf gordum burayı gecen gun kadın dogum doktoruna gıttım genel tahlıl fln yapmıs bana ve beta hcg de yapmıs sonuc.1.20 ama adetımın 10. gunu oluyo bu bu kadar erken nıye bu testı yaptı merak edıyorum ve bu sonuc taa nee..sonucu gosterırken hıcbırsey demedı gebelıkle ılgılı fln ama ne bılım sımdı bu degerlerı gorunce bı sorayım dedım..

Son düzenleme:
benim sol ayagımda diz kapağin altında önce sertleşme ve agrı oldu ıkı gun sonra şişmeye basladı ben aslında ayagım ıcın doktora gıttım ama adetım2 gun geçtiği icin önce kan tahlılı yaptırdım 1.79 cıktı bende ılk basta umutlanmadım 2 gunsonra tekrar yapıldı 13.79 cıktı doktor ıkın gun sonra 30. falan cıkarsa hamıle olabılırsın dedı yaptırdım 94. cıktı bugun gıdemedım doktora haftaya kaldı artık heralde haftayada kese falan görünür ....bide benım komsum aklıma hamılelıgı soktu cunku onun ıkı oglunada bacagı boyle olmus ben ondan sonra süpelendim zaten ortapedici muane ettı bırsey çıkmadı hamıleysenız ondan olabılır dedı ılacda vermedı zaten yavas yavas geçti yanı..... benım hamılelık belırtım bacak sertleşmesi şişmesi ve agrısı oldu yaniii bilginize su an adetim 12 gün geçti zaten benimki geç döllenmeymiş

[SUB][/SUB]
lutfen bılgısı olan bana da cevap versın...ben dıkkate almamıstım hıc burayı gorene kadar arkadas 0.100 lerden fln bahsetmıs ımkansız gıbı bırsey cok cok erken henuz adetıme 15 gun fln var ama neden boyle cıktı 1.20 aklıma takıldıı

Kİzlar bugün 27 gün oldu hala adet olmadım sizce yarın test yaptırımımı yoksa bekleyişim biraz daha

canım bekleme gıt sen bugun doktora zaten 27 gun olmuş..hayret edıyorum ya.. :))
hamıle deılsen de sebebını ögren lutfen gecıktırme..

tebrikler hamileliğin için arkadaşım.. birşey danışacaktım hareketlerini kısıtladınmı bu ay hiç? fazla hareket etme ev işi yapma fean derler doğrumu tutsun diye ertesi günü iş felan yapmamamkmı gerek ilişkiden sonra bilgin varmı

yok canım bilakis tam o sıralar 3 gün üst üste yemekli misafirim vardı ve 1 hafta hıç oturmadım temızlık yemek kosturmaca yanı ama bu sıralar pek iş yapmıyorum nolur ne olmaz dıye daha keseyı ve kalp atışini görmeye doktora gidemedim o yüzden genede dikkat ediyorum benım son adet tarihim 16 ocaktı şimdi 6+1 günlük görünüyo heralde artık kese falan görünür allah dan birsey olmazsa yarın gidecem doktora allah herkese hayırlısıyla cocuk nasip etsin vermiyorsada bir sebebi vardir mutlaka allaha yönelip ondan hakkınızda hayırlısını isteyin ben hep öyle yaptım ve 16 ay sonra hamıle kaldım

16 subat 1.79 .......... 18 subat 13.59 ...... 21 şubat 94.73 nasıl arkadaslar ıyı yukselmısmı benımkı gec döllenme heralde son adet tarihim 16 ocaktı bakalım cumartesi tekrar gıdecem doktora

Benim de SAT 16 ocaktı canım adetten 4 gün önce
8.80 çıkmıştı şükür geçen hafta kesemizi gördük
şimdi 6+1 haftaya çarşamba yani 7+2 de gidicem
inşallah bebeğimizde görürüm sende inşallah görürsün tatlım

canım henüz bana kalırsa gebelik belli olmaz
bazılarının normal değeri bile 1 yada 2 lerde eğer
içinde şüphen varsa 2 gün sonra tekrar et değerinin 3 yada 4
olması gerekiyo artmışsa gebesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…