Kan tahlilinde değer düşük çıktı ama hamile olabilir miyim?

Yükselir bence canım benimde değerim 8.80 çıkmıştı
sonra 49.50 çıktı seninkide maşallah çok güzel yükselmiş

kızlar bnmde adetım normalde hıc gecıkmezdı ılk defa bole bıse oldu 21 ocakta hasta oldum 24 gun sonra hasta olma grekıyordu olmadım halaa 31.gun bugun. sız adetım gectı derken 30 u baza alarkamı oyle dıyorsunuz? benm nrmlade adetım 24 gun olur ama ben 30u baza alarak adetım 1 gun gcetı dıyorum sız nasıl hesaplıyorsunuz ? birde 4 gun once kan testı yaptrdm 2.00 cıktı kan testı yaptırmadan once gebelık testı yaptırdım onda 1 tane cızgı cıkmıstı dünde gebelık testı yaptırdm 2. cızgı silik cıktı. şimdi bnm kan testını tekrarlamammı gerekıyor? hiç adet olma belırtısı yok bende. bıraz daha bekleyeyyimmi? normale adet olmadan kesın hıssederdım vıcudumdakı degısıklıgı.. kızlar yorumlarınızı beklıyorum

bugün adetim gectiği icin kan tahlili yaptırdım 16 aydır bebek istiyorum.... kan genelde her ay adet gecıkmem olur her ay kan tahlılı mutlaka yaptırıyorum ve hep 0.100 cıkıyodu ama bugün yaptırdıgım 1.79 cıktı doktor2 gun sonra gel yükselirse degerın hamılesın dedı 5. olmadıgı ıcın simdilik negatif dedi acaba yükselirmi degerim çünkü ilk defa 0.100 dısında böyle bir rakam cıktı ne dıyosunuz boyle birsey yasıyan varmı lutfen cvp yazın son a:2:det tarihim 16 ocakk:2:

canım normalde 0.. küsüratlarındmı cıkması gerekıyor bu hormnun kanımızda? ben ılk defa yaptırdım bende 2.00 cıktı. ben demekkı kanımızda normalde bu kadar var diye düşündüm. şimdi cok az dahi olsa bu yukselme normal değil mi?

16 subat 1.79 .......... 18 subat 13.59 ...... 21 şubat 94.73 nasıl arkadaslar ıyı yukselmısmı benımkı gec döllenme heralde son adet tarihim 16 ocaktı bakalım cumartesi tekrar gıdecem doktora

Son düzenleme:
16 subat 1.79 .......... 18 subat 13.59 ...... 21 şubat 94.73 nasıl arkadaslar ıyı yukselmısmı benımkı gec döllenme heralde son adet tarihim 16 ocaktı bakalım cumartesi tekrar gıdecem doktora

ilk değerin 1.79 olunca hamile değilsin demiştim ama baya yükselmiş bhcg hayırlı olsun inşallah keseyide görürüsün yakın zamanda doktora gösterdinmi sonuçları?

kızlar bnmde adetım normalde hıc gecıkmezdı ılk defa bole bıse oldu 21 ocakta hasta oldum 24 gun sonra hasta olma grekıyordu olmadım halaa 31.gun bugun. sız adetım gectı derken 30 u baza alarkamı oyle dıyorsunuz? benm nrmlade adetım 24 gun olur ama ben 30u baza alarak adetım 1 gun gcetı dıyorum sız nasıl hesaplıyorsunuz ? birde 4 gun once kan testı yaptrdm 2.00 cıktı kan testı yaptırmadan once gebelık testı yaptırdım onda 1 tane cızgı cıkmıstı dünde gebelık testı yaptırdm 2. cızgı silik cıktı. şimdi bnm kan testını tekrarlamammı gerekıyor? hiç adet olma belırtısı yok bende. bıraz daha bekleyeyyimmi? normale adet olmadan kesın hıssederdım vıcudumdakı degısıklıgı.. kızlar yorumlarınızı beklıyorum

Silik çizgi çıktıysa hamilesin canım çok büyük ihtimalle. sen bir daha kan tahlili yaptır. yanılma payı yok. Hayırlı olsun:)

Konu sahibi arkadaşım sana da hayırlı olsun. Allah gönlüne göre versin.

Hadi hayırlı olsun canım değerlerin çok güzel hiç olumsuz şeyler getirme aklına bizlerede dua et bizim değerlerde tavan yapsın :)

ilk değerin 1.79 olunca hamile değilsin demiştim ama baya yükselmiş bhcg hayırlı olsun inşallah keseyide görürüsün yakın zamanda doktora gösterdinmi sonuçları?

yok ikinci sonucu göstermiştim..13.79 olanı ...20.subatta gel 30 veya 40 gibi olursa vardır demıstı ben 21. subatta gittim 94 cıktı doktora göstermedim cumartesi muaneye gidecem inşallah o zaman kese görünür

Herkeze mrb:) bende 16 Aralık'ta adet oldum ocağın 6sinda bitti 28 Ocak'ta kanamam oldu 29 unda bitti bu ne anlama geliyo sizce bu arada Ocak'ın 20 şinde kan testi yaptırdım negatif cikmisti

böyle birşey yaşamadım ama belki halk arasında üstüne görme diye bilinen durumu yaşıyo olabilrsin yani bebk yerini hazırlarken kan gelirmiş adet gibi ama kısa süreli sen bi iki gün sonra tekrar test yaptır canım bence

bugün adetim gectiği icin kan tahlili yaptırdım 16 aydır bebek istiyorum.... kan genelde her ay adet gecıkmem olur her ay kan tahlılı mutlaka yaptırıyorum ve hep 0.100 cıkıyodu ama bugün yaptırdıgım 1.79 cıktı doktor2 gun sonra gel yükselirse degerın hamılesın dedı 5. olmadıgı ıcın simdilik negatif dedi acaba yükselirmi degerim çünkü ilk defa 0.100 dısında böyle bir rakam cıktı ne dıyosunuz boyle birsey yasıyan varmı lutfen cvp yazın son a:2:det tarihim 16 ocakk:2:

inşallah hamilesindir ama bana değilsin gibi geldi,bazen böyle olabiliyor biyokimyasal gebelik oluyor veya düşüyor sayı..normalde şimdiye 5in baya bi üstünde olası gerekirdi...

ben konunun açıldığı tarihe bakmadan yorumumu yaptım ama konu sahibi sanırım hamile???

Konunun sahibi inşallah hamilede de peki yaa ben:KK43:

inşallah sende hamilesin allah hayırlısını versin ben kesin hamıleyım dıyemıyorum yarın bellı olacak kan degerim...1.79 dan ikin sonra 13.92...yye daha sonra ....21.şubat salı günü 94.73 e yükseldi bidaha yaptırmadım yarın doktora gıdecem ultrasonda görünürmü bilmiyorum

inşallah hamılaesındır canım dua edıcem senın ıcın yarın sonuc bellı olunca soylersın artık şansın bol olsun inşallah

sekistar hanım ne kadardır adet gormuyosun tam olark? en son ne zmn grdn? mesela suan ben yarın 36. gunum olucak adet olmayalı ve atesım var suan yanaklarım yanıyor mıgdem tıkabasa doluymus gıbı bı sıskınlık ve bulantı var gıbı ama tıksınmıyorum bır sey egılıp alınca kasıklarım agrıo bulantı gelıo ama teset yaptırmıstm negatıf cıkmstı gebelık testi bılmıorum artık hayırlısı sen kendınde bır degısıklık hıssedıomusun mesla bırde ıdrarım cok farklı kokuo akıntımda

X