Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Hamileyim sukur kese ve kalpatiisni duydum darisi basina
Maşallah Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin iki gün sonra tekrar kan istedi kaç olması idealdir bu değerin
Aslında kendime çok kızıyorum erkenden test yaptığım için ama antidepresan kullanıyordum ve temkinli olmam gerektiğini düşünüyorum hep

ben birkere kanverdim
Doktor sonra 2hafta sonra cagirdi
Kese gordu hamilesin dedi
Sonra kalpatiisni duyduk
Doktor icn kese kalparisi onemli
Saglikocagina gitmedim virusten
Birkere kanverdim oda 200du

ben birkere kanverdim
Doktor sonra 2hafta sonra cagirdi
Kese gordu hamilesin dedi
Sonra kalpatiisni duyduk
Doktor icn kese kalparisi onemli
Saglikocagina gitmedim virusten
Birkere kanverdim oda 200du
Evet değeriniz baya yüksekmiş sizi gayet iyi 200 benim düşük olması tedirgin ediyor beni

İnsanın böyle Umutsuz doktorlarla konuşunca güzel bir şeyler duymaya o kadar ihtiyacı oluyor ki çok teşekkür ederim Rabbim gönlünüze göre versin
amin hepimize
Doktorum bana kese gormden birsey diyemem disgebelik vs olabilir dedi
Sonra kese gordu embriyo yoktu bos olabilir dedi
Sonra kalpatisini duyduk hayirlisi olsun dedi
Yani doktorlar cok garantici

Kizlar gunaydin onemli olan saglikla artmasi banada neler neler dediler. Lekelenmem oldu ben adet oldum sandim hic bi sekilde adete cevirmedi sonra ucuncu gunu test yaptim ve pozitif. Doktora gittim 675 cikti sonra lekelenmem devam edince ignem yapildi ve sagliksiz diye tekrardan doktora gittim bir gun sonra 743 cikti ve kesem gorunmeyince doktor artisimin iyi olmadigini sagliksiz bi gebelik oldugunu söyledi ve aradan 4 gun sonra ben tekrardan doktora gittim dun cok sukur kesemi gordum betam 2 bin kusurdu olumlu konustu acikcasi keseyi gorene kadar bir seferlik igne yapilabiliyolarmis sonrasinda ilac tedavisi yapiyolar. Gecikmeden en azindan acile gitmeniz gerekiyo ve surekli dinlenmeniz kacla basladigi degil artisinin duzenli olmasi gerek belki benimde o civarda basladı bilemeyiz ki

Ben dusuk yapıyorum su an ama belkı de gec gittim dr a gitme dediler.belkı düşük olmaması ıcın iğne vs bıseyler kullanabılırdım tecrube oldu benım ıcın de ıyı kı yazdınız.

Ben dusuk yapıyorum su an ama belkı de gec gittim dr a gitme dediler.belkı düşük olmaması ıcın iğne vs bıseyler kullanabılırdım tecrube oldu benım ıcın de ıyı kı yazdınız.
Canim banada gitme dediler ama ben biseylerin yolunda gitmedigini rahmin ediyodum uzulme her aci bi tecrube yapacak bisey yok maalesef ben son gidisimde her seye hazirlikliydim oyle konusuldu diye kendimi yedim gunlerce ileriki guzel gebelige hazirlikmis o dusukler Allahim tekrardan nasip eder insallah gercekten uzuldum .

İnşallah ❤ Buradan yazalım. Umarım gönlümüzce olur. Minikler göstersin kendini
Benim gonlumce olmadi maalesef. Keseyi gorduk, kalp atislarini gorduk fakat 6,5 haftalikken kalbi durdu gecen haftada kurtajla alindi. Kismet degilmis, hayirlisi boyleymis... Rabbim sana ve diger hamile arkadaslara saglicakla kucaginiza almayi nasip Eder insallah

Merhabalar bir sorum var
9.Haftada predictor ile yapılan idrar testinde, aşırı silik, neredeyse fotoğraf çekip yakınlaştırmadan görülmeyen bir çizgi çıkması hamile anlamına mı gelir.

9. haftada hcg değerleri yüksek olması gerektiği için düzgün bir çizgi en azından silik bile olsa gözle rahat görünür mü olması gerekir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…