Kan sulandırıcı iğne kullananlar ???Homozigot mutasyonlu olup kilolu hamileler kaç doz kullanıyorsunuz? Lütfen cevaplar mısınız 🙏🙏🙏

Cevabınız için teşekkür ederim. Öncelikle Mthfr 1298 olan genim homozigot. Kilo konusunda haklısınız evet eminim çok zorlanicam ama şöyle soyliyeyim ben bu kadar kilolu değildim ilk gebelik kürtaj olunca psikolojikmen yıprandım evden cikamdim sürekli yattım yemek yedim. Belki başkalarına göre normal bı olaydı ama ben çok üzülmüştüm. Sürekli biseyler yiyodum. Neyse tam biraz beslenmeme dikkat etmeye basliycakken ikinci hamileliğini öğrendim düzenli beslenmeye başladım bu da düşük oldu. Daha da çöktüm. Şimdi de 3.5 senelik evliyim eşim çok istiyor ben de çok istiyorum ve kilo konusunda hemen verebileceğime güvenmiyorum bir aydır diyetteyim bu arada. Ama benim hamileliğim hemen istediğim ay oluşmuyor o yüzden denemeye başladık. Bide şöyle bişey var, 0.6 lık öneren iki doktor da alanlarında çok iyiler. Paı riskli diyen özellikle homozigot olması riskli diyen doktorlar var. Bu durumda 0.4 kullanmam ne derece mantıklı olacak bilmiyorum hadi kullandım diyelim doz yetersiz gelirse tekrar düşük olursa o psikolojiyi geçtin ben bidahaki gebelikte acaba dozdan mi yoksa başka sorun mu var diye arayıp durcam. Kafam çok çok karışık yaa
Evet banada doktor oyle riskli dedi lutfen bu konuda boyle diyip ilac yazan hangi doktor bana yazmiyorlar ve sadece folik asit diyorlar bu doktorlar nerde ben istanbuldayim bildiginiz hangi doktor var lutfen

Evet banada doktor oyle riskli dedi lutfen bu konuda boyle diyip ilac yazan hangi doktor bana yazmiyorlar ve sadece folik asit diyorlar bu doktorlar nerde ben istanbuldayim bildiginiz hangi doktor var lutfen
Canım ben İstanbulda değilim ama İstanbul'da yazan bı sürü doktor var. Ben İstanbul'da olsaydım yasemin çekmez hocaya giderdim kesinlikle. Kendisi tüp bebek uzmanı ayrıca tekrarlayan gebelik kayıplarıyla yakından ilgili ve alanında çok iyi bir doktor Instagram üzerinden bakabilirsiniz.

Canım ben İstanbulda değilim ama İstanbul'da yazan bı sürü doktor var. Ben İstanbul'da olsaydım yasemin çekmez hocaya giderdim kesinlikle. Kendisi tüp bebek uzmanı ayrıca tekrarlayan gebelik kayıplarıyla yakından ilgili ve alanında çok iyi bir doktor Instagram üzerinden bakabilirsiniz.
Cok tesekur ederim🙏

X