kan sonucum 3645

bebeklik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
1.996
2
kızlar 1 sene sonunda bende hamile kaldım:)) biraz sabır kızlar herşeyin zamanı olduğu gibi bebişide zamanı gelince oluyor..:)))

şimdiden herkeze saolun..evime geçince yazılanları okuyacayım ....öpüyorum..

darısı herkeze :Saruboceq:

kızlar 1 sene sonunda bende hamile kaldım:)) biraz sabır kızlar herşeyin zamanı olduğu gibi bebişide zamanı gelince oluyor..:)))

Darısı herkeze :saruboceq:

tebrik ederim canim allah tamamina erdirsin allah kucağina aldiğin günlerin müjdesinide vermeyi nasip etsin.

gözünaydinn nilayy bebeklik canim arkadaşim çook sevindim.rabbimsağlicakla kucağina almayi nasip etsinn inşallahh

tebrikler canımm darısı başımıza inşallah dua et bizim içinde allah tamamına erdirsin inşallah..kaç haftalıksınnn....

6 aylık denemenin ardından 4 günlük geçikme ve ÇİFT ÇİZGİ .
normalde yarın doktora gidecektim. fakat dayamadım.
1 saat önce kan verdim , sonucu bekliyorum.

sonuç geldi.;
8370 çıktı

Son düzenleme:

darısı herkeze :Saruboceq:

canımsın yaaaaaaaaaaaaa
çok çok çok çok tebrik ederim güzeller güzeli
hadi artık gel de uzun uzun anlat yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
çok sevindim nilaycım yaaaaa
darısı benim gibi bekleyen herkesin herkesin başına yarabbim bu mübarek günlerde

6 aylık denemenin ardından 4 günlük geçikme ve ÇİFT ÇİZGİ .
normalde yarın doktora gidecektim. fakat dayamadım.
1 saat önce kan verdim , sonucu bekliyorum.

tebrik ederim şirvan
bence kesin hiamişsin
allah analı babalı büyütsün
benim gibi bebek hasretiyle yananlar içinde dua et olur mu güzel anne adayı

canlarım yaa hepiniz için dua ediyorum en kısa zamanda hepimizin olacak ben buna hep inandım ve halada inanıyorum olacak biraz sabır..:)

ama şimdi okurken koyu verecem göz yaşlarımıı:)) saolun kızlarrr.....

dün eşim aldı sonucu ordaki hemşire 6 haftalık demiş....pazartesi dr gidecez ... ne olacak iple çekiyorum pazarttesiyi..

kızlar göğüslerim falan cok acımıyorum bunuda belirteyim dedim:)) hiç bir koyulaşma falan yok...sadece sersemlik var...işde arada kendimi kötüü hisediyorum o kadar...kötü hisedince midem bulanıyor o kadar şimdilik ilerleyen günlerde neler olur bilmiyorum...

HERKEZİ ÇOK ÖPÜYORUM ...

CANIMMMM müthişşşsin ya.

inan hastaydım senin haberini duyunca kendime geldim.

rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım.

çabuk gelde bize detayları anlat bebişi gördünüz mü ultrasonda..:nazar::nazar::nazar:

Tebrikler canım tekrardan. :nazar: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. a.s.

canım arkadaşım gözün aydın. Rabbim sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin. eminim çok tatlı bir anne olacaksın :CüvCüv:

bebeeğimmmmmmmm canımmmmm aramıza hoş geldin,gözün aydınnn alah kucağınada almayı nasip eder inşşşşş

tebrikler canım. Allah kucağına almayı da nasip etsin inşallah. darısı başıma ve tüm isteyenlerin başına.

gözünaydın canım. allah sağlıkla kucağını almayı nasip etsin. hayırlı bir evlat olması dileğiyle

X