Kan pıhtılaşması

Gecmis olsun. Ben 2 kez bos gebelk gecirdim. Doktor genetik test vesaire istemeden ecopirin basladi. Basladigim donemdede hamileymisim zaten. Suan 8 haftalik oldu. Kullanmaya devam ediyorum. Belki sizede igne vermez sadece ecopirinle devam eder
Aynen balım banada yazdılar ama gebe kalınca kullanmaya başlıyacakmışım hayırlısı inşallah sağlıkla kucağınıza alın

Prothrombin Factor II 20210 G>A Heterozigot
MTHFR 1298 A>C Homozigot

Tecrübesi olanlar yorumlayabilir mi? Doktor gebeliğe engel değil ama olabilir de gibi yorumlar yaptı, tam anlayamadım. Kontrol gerekiyormuş, ilaç baslanabilirmiş, dahiliye veya kardiyolojiye yönlendirdi ama başka doktor da hematolojiye yonlendirdi. Kime gideceğimi de şaşırdım artık. Tüp bebek yüzünden hastanenin tüm bölümlerini gezdim galiba. Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. İki negatif sonucum var bu arada.

Benim de iki değerde sıkıntı var, sanırım iki ve daha fazla değerde sorun olunca iğne ya da ilaç başlatıyorlar,

Fakto r V R2 MutasyonuHeterozigot
MTHFR 1298 A>C PolimorfizmiHomozigot

Youtube da dinledim sen de dinle bence, link aşağıda,

Benim de iki değerde sıkıntı var, sanırım iki ve daha fazla değerde sorun olunca iğne ya da ilaç başlatıyorlar,

Fakto r V R2 MutasyonuHeterozigot
MTHFR 1298 A>C PolimorfizmiHomozigot
Bu iğnelere transferden önce mi sonra mı başlanıyor acaba bilginiz var mı?

Geçmiş olsun Allah sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah
Benimde gebelik kayıplarım var mhtfr genleri heterezigot çıktı kan pıhtılaşmaya yatkınlık çıktı kan sulandırıcı kullandığım halde 8 haftalıktı kalbi durdu bende bahsettiğiniz anti beta testini yaptırdım sonucum çıkmadı henüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…