Kan pıhtılaşması olan gebeler devlet hastanesine gidenler

umayela

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2019
373
93
Merhaba hanımlar gebelikte kan pıhtılaşması olup devlet hastanesinde gebeliği ve doğum yapanınız var mı süreç nasıl ilerliyor henüz gebe değilim araştırma yapıyorum özeller çok pahalı

Merhaba hanımlar gebelikte kan pıhtılaşması olup devlet hastanesinde gebeliği ve doğum yapanınız var mı süreç nasıl ilerliyor henüz gebe değilim araştırma yapıyorum özeller çok pahalı
Kan pıhtılaşmasıyla hastanenin özel veya devlet olmasının pek alakası yok ki bende vardı düzenli iğne kullandım 9 ay

Kan pıhtılaşmasıyla hastanenin özel veya devlet olmasının pek alakası yok ki bende vardı düzenli iğne kullandım 9 ay
Öyledir demi tedirginlik yaşıyorum pıhtılaşma sebebi ile 3 defa düşük yaptım her şeyi araştırıyorum

Konu ile alakasız ama pıhtılaşma testi özelde ve devlette ne kadar sürede çıkıyor
Devlet hastanesinde yaptırdım 50 gün civarında çıktı benimle beraber bi arkadaşım yaptırdı onunki sanırım 34. Gün çıkmıştı yoğunluğa bağlı sanırım

Öyledir demi tedirginlik yaşıyorum pıhtılaşma sebebi ile 3 defa düşük yaptım her şeyi araştırıyorum
Bende 2 düşük yapmıştım evet öyle tabii ki çünkü ben sürece devlette başladım sonra özele geçtim ama bir fark yok yani en azından pıhtılaşması ile alakalı bi fark yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…