Kan pıhtılaşması gebelik süreciniz?

umayela

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2019
373
93
Merhaba hanımlar 4 yaşında bir oğlum var sonrasında 3 düşük yaptım gerekli genetik testler yapıldı ve kadın doğum doktorum buna istinaden gebelik öncesinden kullanmaya başlamam için folik asit verdi ve proxyfemin diye yumurta kalitesini artıran çeşitli vitaminler olan bi ilaç daha kullanmamı istedi. Ama aspirin gibi herhangi bi sulandırıcı vermedi gebe kaldıktan sonra keseyi görünce 0.4 lük kan sulandırıcı iğneye başlayacağımızı söyledi bu süreci bilmediğim ve araştırdığım için soruyorum bu şekilde mi ilerlediniz sizde

Ben ilk gebeliğim kimyasal sonuçlanınca öğrenmiştim pıhtılaşmayı bu şekildeydi 2. Gebeliğimde kalp sesini duyunca başladı kan sulandırıcı iğneye ve yaklaşık 37. Haftaya kadar iğnemi yaptım. Oğlum şuna 6 buçuk yaşında hiçbir sıkıntı yaşamadım şimdi tekrar kullanmaya başladım bu kez tüp bebekten dolayı erken başladık ama yine uzun süre kullanacağım

Maşallah hayırlı ömürlü olsun inşallah oğlunuz. İnşallah yine sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeğinizi. Bu tedavi şekli uygundur o zaman demi sizindemi sonuçlarınız aynı benimki gibiydi çok ileri bi pıhtılaşma değil sanırım bu sonuçlar

Amin hepimiz için bu şekilde olsun inşallah aynen taşıyıcı gibiyiz tam hastalık sayılmıyor ama doktorunuza güvenin yapacak başka bir seçeneğimiz yok gerisi Rabbimin takdiri

Amin hepimiz için bu şekilde olsun inşallah aynen taşıyıcı gibiyiz tam hastalık sayılmıyor ama doktorunuza güvenin yapacak başka bir seçeneğimiz yok gerisi Rabbimin takdiri
Aynen öyle Allah hepimize sağlıklı hayırlı çocuklar nasip etsin inşallah

Kan pıhtılaşma olupta gebeliginde sigara kullanan oldumu lütfen cvo verin çok.zor bidurum

Merhabalar bende 12 haftalık hamileyim kan sulandirici başladım doktorumun söylediği sigara kullanıyormuş dedi hayır dedim kullanıyorsan lütfen bu süreçte içenlerin yanında dahi bulunmaz dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…