Kan pıhtılaşma var mi yok mu ?

Burcin05

Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2024
188
68
28
Kızlar izmir sehir hastanesinde tıbbi genetik bölümüne randevu almıştım kan pıhtılaşma varmi yokmu diye sonucum çıkmış bakabilir misiniz var mı.yok mu anlayamadım ben

Eklentiler

• Screenshot_20240703_132917_Drive.jpg
    52,9 KB · Görüntüleme: 73
Geçmiş olsun taşıyıcısınız. Heterezigot taşıyıcı demek. Faktör 5 geniniz homozigot olsaydı işiniz zordu ama od heterezigot yinede önlem amaçlı iğne kullanırsınız gebeliklerinizde

Geçmiş olsun taşıyıcısınız. Heterezigot taşıyıcı demek. Faktör 5 geniniz homozigot olsaydı işiniz zordu ama od heterezigot yinede önlem amaçlı iğne kullanırsınız gebeliklerinizde
2 hafta önce düşük yaptım tekrardan gebe kalmak istiyorum gebelik öncesinde mi kullanmam gerekiyor acaba hep hap olarak kullandım kan sulandirici iğne olarak kullanmadim hic

Bilmiyorum o kadar ki. Ben coraspine hamilelik öncesi başlatılmıştım iğneye hamileliği öğrenince ama benm pai1 genim homozigot başka 2 gende heterezigot pai1 geni erken düşüklere sebeb oluyor diyorlar. Çok geçmiş olsun bu arada baktım hesabınıza ikiz gebelik kaybınız olmuş ama rahim ağzı yetmezliğinden kaynaklanmış sanırım onun pıhtılaşma ile bağlantısı var mı bilmiyorum iyi bir riskli gebelik doktoru bulun bence
2 hafta önce düşük yaptım tekrardan gebe kalmak istiyorum gebelik öncesinde mi kullanmam gerekiyor acaba hep hap olarak kullandım kan sulandirici iğne olarak kullanmadim hic

Teşekkür ederim bilgiler için güzel bir doktor bulup oyle devam etmeliyim bu yola sanirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…