Kan değerim artacağına azalıyor:(

D-GABBANA

Guru
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
3.312
34
Kızlar yaa 25 haftalık hamıleyim hemoglabin bugun 9,6 çıktı.1,5 aydır kan hapını solusyon olarak alıyorum.ilk 10,7 sonra 9,7 bugün de 9,7 çıktı.çok asabım bozuldu artacağına azalıyor.bu guduşle damar yolundan ilaç vericez dedi dr.var mı benım gıbı olan aranızda?

Sevgili arkadaşım,çok üzgünüm ki sana solüsyon şeklinde verilen kan preparatlarının hiçbir faydası olmayacaktır.Çünkü kullandığın ilacın biyoyararlanımı sıfıra yakındır.Dünya sağlık örgütü,anne adaylarına hem bebeğin hem de annenin artan demir ihtiyacını gözönünde bulundurarak,gebelik boyunca ve doğumdan sonra 3 ay boyunca sadece GYNO FERRO SANOL denen ilacı önermektedir.Bence doktorunu yeniden değerlendir.Avrupa ve Amerika da kullanılmayan ilaçlar,az gelişmiş ülkelerde çok güzel bu ürünü pazarlamaktadır.Ama sözkonusu olan anne ve bebektir.Bence daha fazla kendini ve bebeğini riske atma derim ben.Sağlıklı ve hayırlı doğumlar.

gerçekten mi?sağol canım paylaşıcam bu söylediğini doktorumla,ama bi taraftan da doktorum izmirde ki sayılı bilinen iyi doktorlardan.gun de 1 taneden 2 ye çıkardı.ama kesinlikle araştırıcam bu söylediğini.

Canım ailemde birinci derceden 3 tane kadın-doğum uzmanı var.Ben de izmirde oturuyorum.O söylemiş olduğun ilacı bir an önce bırak,yazık sana da bebeğine de.

canım ben hamile değilken bile o tür ilaçlar hiçbir işe yaramamıştı ki hamilelikte demire çok ihtiyacın oluyor
bencede gyno ferrosanol kullan bana dr.um önerdi
günde 1 tane alıyorum şimdilik bir sorunum yok cnm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…