Kekler - Pastalar kalp pastacıkkkk(resimli)

pinaripekci

pinaripekci.blogspot.com
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2009
3.830
14
45
formatı aynı tadı farklı...
aslında tarıfıne bıle gerek olmayacak kadar basıt ama paylaşmak istedim güzelliğini...

1 kalp seklınde kek

500 ml süt
1/2 paket cıleklı creme ole
1 paket krem şanti
2 fincan hindistan cevizi
1 muz.

kalp şekilli taban kek alınır 1.katın üzeri once yarım bardak sekerlı sutle ıslatılır,uzerıne bir su bardağı sütle hazırlanan krem şanti sürülür.dılenen meyve dılımlerı eklenır ben muz ekledım ve uzerıne bol hındıstancevızı serpiştirilir.ıkıncı kat koyulur ve o da yarım bardak sütle ıslatılır.bunu uzerıne de 2,5 çay bardağı sütle hazırlanan yarım paket cıleklı creme ole sıvanır ve uzerı nasıl arzu edılırse ooolece suslenır.afıyet olsun.

Ellerine emeğine sağlık Pınar bacım.
Çok şirin..
Tmyy yavrum sen de pasta börek reyonundan çıkamaz oldun ben gibi,süper ya. Aman formumuza dikkat :)))
sevgiler

Çok şirin..
Tmyy yavrum sen de pasta börek reyonundan çıkamaz oldun ben gibi,süper ya. Aman formumuza dikkat :)))
sevgiler

çoook teşekkür ederm bacım yarın ki misafir kafilem için yaptm buzdolabında uyuyor sımdı:1closedeyes: daha bırsuru ısım var yarım saat oncesıne kadar halep koftesı sarıyordum.onlarıda ekledım.pısmıs hallerını de yarın ınsallah.cokacimcoook

Çok şirin..
sevgiler

çok meraklıyımdır böle şeylere ben. değişik şeyler denemeyi çok severim feeekat gelgelelim yapıncada yemeden duramıyom:))) Allah sonumuzu hayırede:)

Pınar ellerine sağlık,yarın mıydı ben bugün sanıyordum:) kolay gelsin o zaman..
hıı ondan uyumadın sen anladım,insanı tatlı bir heyecan sarıyor değil mi:)
halep köftesine de biterim onu da eklersin inşallah.
Benim dündü misafirlerim güzel geçti,atlattık,sıra sende:)
Tmyy sen de yaptıklarını bizlerle paylaşsana gülüm.
hadi cici geceler

hep aklımda onunla başlıyom pasta börek yapmaya sonra yapıyom foto çekmeyi unutuyom paylaşamıom libyana. ama ekliyecem bundan sonra bende kıskanıyom valla. iyi geceler

pinarcim nefis görünyocokacimcoook görüntü zaten süper hem basitmisteyerimseniben
böyle güzel pasta yaptiktan sonra hazira falan gerek yok hazirdan daha güzelzemuszemus
ellerine emegine saglik canimopuyorumnanaktan

canım benim görüntü harika eminim tadıda öyledir ellerine sağlık hayatımyerimseniben

aynen oyle lıbyanam dun gece 3bucukta uyudm bu sabah 8bucukta ayaktaydm uyku tutmadı.ama allaha şükür rabbim yüzümüzü kara cıkarmadı bacım.optmopuyorumnanaktan

hep aklımda onunla başlıyom pasta börek yapmaya sonra yapıyom foto çekmeyi unutuyom paylaşamıom libyana. ama ekliyecem bundan sonra bende kıskanıyom valla. iyi geceler

burada aldıgım gerı donusler benı mutlu edıyor gercekten.tavsıye ederm cnmcm

pinarcim nefis görünyocokacimcoook görüntü zaten süper hem basitmisteyerimseniben
böyle güzel pasta yaptiktan sonra hazira falan gerek yok hazirdan daha güzelzemuszemus
ellerine emegine saglik canimopuyorumnanaktan

gercekten cok daha guvenılır cnm.guzel yorumun ıcınde teşekkurler.kaydirigubbakcemile5

çok güzel görünüyor.ellerine sağlık.hazır kalp şeklinde kek hiç görmedim ben.nerde bulabilirim acaba.tşk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…